Ana Sayfa Haberler NVIDIA GeForce NOW Türkiye’ye Geliyor

NVIDIA GeForce NOW Türkiye’ye Geliyor

0

Güçlü ekran kartlarıyla bilinen Nvidia’nın bulutta oyun oynama teknolojisi GeForce NOW’ın resmi olarak Türkiye’ye geleceği açıklandı. Nvidia, Turkcell GamePlus ile iş birliğine giderek GeForce NOW’ı Türkiye’ye getireceğini duyurdu.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, konuyla alakalı: “NVIDIA ile iş birliğine giderek yeni bulut tabanlı oyun platformumuz NVIDIA GeForce Now powered by Gameplus ile güncel oyunlara büyük masraflar yapmadan herkesin erişebilmesini sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

NVIDIA GeForce NOW nedir?

GeForce NOW, dizüstü, masaüstü, Mac, Nvidia Shield TV ve hatta Android telefonlarınız üzerinden uzak sunuculara bağlanarak gerçek zamanlı oyun oynayabilmenize olanak tanıyan bulut tabanlı oyun akışı yapan bir sistemdir.

GeForce NOW, dijital oyun hesaplarınıza giriş yapıp kendi kütüphanenizde bulunan ve oynaması ücretsiz olan oyunları indirmenize bile gerek kalmadan oynamanıza olanak sağlar. Bulut tabanlı kayıt desteği olan oyunlarınızı kaldığınız yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

GeForce NOW ile hangi oyunları oynayabilirim?

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Cyberpunk 2077, Fortnite, Apex Legends, The Witcher 3 gibi oyunların da dahil olduğu GeForce NOW’ın kütüphanesi, zaman geçtikçe genişlemeye devam ediyor. Güncel olarak mevcut oyun listesini takip etmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

GeForce NOW için güçlü bir donanıma sahip olmalı mıyım?

Bu sorunun cevabı çok basit, kesinlikle hayır. GeForce NOW, bulut tabanlı bir sistem olduğu için ihtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı ve bir bilgisayar. GeForce NOW otomatik olarak internet bağlantınıza en uygun şekilde kendini optimize edecektir.

GeForce NOW GamePlus’ın fiyatı ne kadar olacak?

Fiyat ile alakalı henüz bir bilgi açıklanmadı. GamePlus ilk etapta sayılı kullanıcıya hizmet verebilecek, dilerseniz bu link üzerinden GamePlus’a ön kayıt yapabilir ve ilk deneyenlerden biri olabilirsiniz. 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA