Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılında teknoloji konusundaki ihtiyaç duyulan özellikle belirli sorunların çözümü ve analizi konularında araştırmalar yapan Türkiye çapında 40 kişilik teknik editör ekibimiz ile kurduğumuz bir teknoloji Blog’ uyuz.

Kategorilerimiz olan; mobil, bilgisayar, internet, sosyal medya alanlarında haber ve inceleme yazıları yazıyoruz günlük ortalama 5-10 arası özgün makaleler yayınlayarak takipçilerimizin güncel teknoloji konularında bilgi sahibi olmasını hedefliyoruz.

Çoğu zaman takipçilerimiz yaşadıkları bir sorun ile ilgili makalelerimiz deki adımları takip ederek çözüm sağlayabilmektedir.

Hedefimiz, daha geniş bir kitleye hitap ederek her seviyede teknoloji kullanıcısının ilk başvurduğu teknoloji haber sitesi olmaktır.

Teknolojinin her alanında bireylere ve KOBİ’lere teknoloji danışmanlık, destek ve eğitim hizmetleri veren yüksek teknoloji şirketi TEKNOSOR olarak; bilgisayar, mobil, internet, multimedya gibi teknolojinin her alanına “Tek Noktada Bütünleşik Hizmet” anlayışıyla destek hizmeti veriyoruz.

Yeni hizmet markamız Teknodestek Teknoloji Servisi’yle; sektörün en önemli ihtiyacı olan bu hizmeti kaliteli ve en uygun maliyetle sunuyoruz.

Şirketimizin ortakları ve yöneticileri, 20 yılın üzerinde Bilgi ve İletişim Teknolojileri deneyimlerini bu yenilikçi hizmeti sunmak üzere masaya koyuyorlar.

Kadromuzu oluşturan teknik danışmanlarımız ve asistanlarımız; Üniversite, Teknik Meslek Yüksek Okulu ve Teknik Meslek Lisesi mezunlarından tercih edilerek, 2 aylık sertifilkalı eğitim sürecinden geçerek hizmet vermeye başlıyorlar.

Teknodestek Teknoloji Servisi’yle size teknolojiyi kullandırmak, sizi teknolojiden hak ettiğiniz şekilde yararlandırmak, sizi teknoloji konusunda doğru yönlendirerek bilgilendirmek en büyük amacımızdır.

Yeni teknoloji servisimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Teknodestek Ekibi