Ana Sayfa Destek Android’de En İyi 3 Uzaktan Erişim Uygulaması

Android’de En İyi 3 Uzaktan Erişim Uygulaması

0
11858 teknik destek

Bir masaüstüne uzaktan erişim, oradaki en niş uzman kullanıcı özelliklerinden biridir. Ancak, bir Android cihazda mükemmel bir şekilde yapılabilir. Bunu yapmanın iki temel yolu vardır. Kullanıcılar bir bilgisayardan Android cihazlarına uzaktan erişebilir. Bu işlevi Android listesi için en iyi ekran yansıtma uygulamalarımızda ele aldık .

Bu liste daha çok masaüstü bilgisayarınıza Android cihazınızdan erişmeye odaklanır. Bir özellik olarak uzaktan erişimi övünen bir sürü uygulama var. İşi gerçekten oldukça iyi yapan sadece birkaç kişi var. İşte Android için en iyi uzaktan erişim uygulamaları.

Android için en iyi uzaktan erişim uygulamaları

  • AnyDesk
  • TeamViewer
  • Chrome Remote Desktop

AnyDesk

AnyDesk, Android’deki uzak masaüstü alanında servis verilebilir bir seçenektir. Diğer herhangi bir uzak masaüstü uygulaması gibi çalışır. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlarsınız ve ardından bilgisayarınızı telefonunuzdan kullanırsınız. Testlerimizde oldukça iyi çalıştı ve basit bir kullanıcı arayüzü kullanıyor. Bununla ilgili gerçek bir sorun yoktu. Uygulama kişisel kullanım için ücretsizdir. Listelediğimiz fiyatlar çoğunlukla ticari kullanım içindir. Kesinlikle kusurları var, ancak uygulamaları bir nedenle listelere koyuyoruz. Bir deneyin ve beğenip beğenmediğinizi görün.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

11858 teknik destek

TeamViewer

TeamViewer, uzak masaüstü uygulamaları için bariz bir seçimdir. Android cihazınızdan bilgisayarınıza uzaktan erişim sağlar. Bir kurulumdan biraz daha karmaşıktır, ancak beklendiği gibi çalışır. Ayrıca her iki yönde dosya aktarımı, şifreleme ve gerçek zamanlı ses ve HD video aktarımı gibi özellikler içerir. Bir arkadaşa veya iş arkadaşına yardım etmek için dahil edilen özellikler vardır. Ancak, sadece bilgisayarınızda dolaşmak için de gayet iyi çalışıyor. Uygulama, kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir. İş için kullananların bir aboneliğe ihtiyacı var.

Chrome Remote Desktop

Chrome Remote Desktop, en popüler uzak masaüstü uygulamalarından biridir. Kullanıcılar, uygulamayı bilgisayarlarına Chrome Web Mağazası’ndan ve ardından bu uygulamayı Google Play’den yükler. Oradan kurulum talimatlarını izleyin ve bağlanabilmeniz gerekir. Uygulama, testlerimizde çoğu zaman çalıştı. TeamViewer dahil diğer birçok seçenekten daha hızlı ve basittir. Ancak, Chrome Remote Desktop’ın bu makalenin yazılmasından itibaren bir güncelleme görmesi üzerinden de birkaç yıl geçti. İlk önce bunu denemenizi öneririz, ancak kusursuz bir performans değilse şok olmayın.

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikAndroid’de İş Görebilecek 3 Office Uygulamaları
Sonraki İçerikAndroid İçin En İyi Uyku Takibi Uygulamaları
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.