Ana Sayfa Destek Zoom Uygulamasında Görüşme Nasıl Şifrelendirilir

Zoom Uygulamasında Görüşme Nasıl Şifrelendirilir

0
Zoom Uygulamasında Görüşme Nasıl Şifrelendirilir
11858 teknik destek

Covid 19 salgını yüzünden uzaktan eğitim sistemine geçtiğimiz bu günlerde iletişim kurabileceğimiz bir çok uygulama bulunmakta bunlarda biri olan zoom uygulaması en çok tercih edilenler arasında. Yapılan görüşmeri ister görünütülü ister sadece sesli olarak yapabileceğimiz istersek videoları kayıt altına alabileceğimiz güzel bir uygulama. Bu görüşmlerimizi toplantılarımızı istersekte şifreleyebiliyoruz. Şimdi zoom uygulamasında yaptığımız görüşmeleri nasıl şifreleyeceğimizi anlatıcaz öncelikle zoom uygulamamızı açalımZoom Uygulamasında Görüşme Nasıl Şifrelendirilir Açtığımız zoom uygulamamızda sağ tarafta bulunan ayarlar simgesine tıklayalım Meeting yazan kısma tıklıyoruz burda  oluşturduğunuz odanın ıd si bulunmakta burda edit kısmına tıklıyoruz Açılan küçük panelde require meeting password kısmı var kutuğu tıklıyoruz

11858 teknik destek

Hemen karşısında açılan kutucuğa istediğimiz herhangi bir şifre yazarak  şifreleme işlemini yapıyoruz. Böylece görüşme yapmak istediğimiz kişilere ıd ve şifre vererek sadece bu bilgiye sahip kişiler girebilir.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikOnline Eğitim Nedir? Nasıl Ders Yapılır?
Sonraki İçerikMi Box S 4K Ürün İncelemesi
Teknolojiyi yakından takip edip yenilikleri bulup araştıran ve bunları paylaşan bir blog yazarıdır. Şuanda Teknosor firmasında çalışmaktadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.