Ana Sayfa Destek Online Eğitim Nedir? Nasıl Ders Yapılır?

Online Eğitim Nedir? Nasıl Ders Yapılır?

0

Eğitim ve öğretim  ülkemizin ekonomik sosyal gelişiminde temel yapısını oluşturur. Online eğitimse, eğitmenler ile talebelerin aynı zaman ve aynı mekanda olmadan gerçekleştirebildikleri web tabanlı bir eğitim öğretim sistemleridir. Online eğitim ve öğretim sistemleri eğitmen ile talebe arasında bir iletişim yolu sağlar. Eğitmen, sistemler içinde ders anlatırken talebeler de bu iletişim yolunun imkan ve kalitesine bağlı olarak ister evlerinden odalarından ister farklı mekanlarda ve hatta farklı ülkelerden de eğitime ve öğretime katılabilecekler.

Standart eğitim ve öğretim anlayışlarından farklı olarak da online eğitim ve öğretim sistemlerinin merkezlerinde çocuğunuz ve öğrencilerimiz yer almaktadır. Her bir şeyin dersler esnasında öğrenilmesinin veya gösterilmesinin aksine online eğitim ve öğretim sistemlerinin de çocuklarınızın öğrenimleri zamandan veya mekandan tamamen bağımsız olarak da takip edebilmektedir.

Yine geleneksel eğitim öğretim sistemlerinden tamamen farklı olarak da çocuğunuz ve öğrencileriniz e-eğitim ile istediğiniz zaman istediğiniz eğitim konuları tekrar edebilir düzeydedir. E-eğitim sistemlerini geleneksel eğitim ve öğretim sistemlerinden ayıran bu özellikler böylece konuları öğrenememe sorunların da ortadan kalkmasına yardımcı olur. Ayrıca Okulistik gibi online eğitimler sayesinde çocuklarımız konuların anlatımlarıyla aktarılan kazanımları pekiştirip ve ayrıca Okulistik’te yer alan her konular için birçok çalışma belgeleri de bulunmaktadır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Karışık problemler ve sorular örnek verilere video desteği ile çözümlerinin e-eğitim sistemlerinde bulunması e- eğitimin çocuğunuzun öğrencilerinizin başarısı ve gelecekleri için ne denli önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymaktadır. Online eğitim çocuklarımızın,öğrencilerimizin teoride ve pratikte arasında ki ilişkiyi sorular  çözümleri videolar ile daha hızlı bir biçimde öğrenilmesini sağlarken öğrenmenin de daha hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlamaktadır.

E-eğitim ve öğretim sistemlerinin genel eğitim gereçlerinin yanı sıra görsel,işitsel ve zihinsel çok fazla içerikler içerisinde barındırmaktadır. Örnek Okulistik gibi çok zengin görsel ve işitsel içerikler yardımıyla eğitimi veya dersleri daha istekli, çekici, zevkli ve anlaşılır şekle getirerek çocuklarınızın öğrenme ve eğitilme düzeylerini arttırmaktadır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sizler ebeveyn olarak da çocuklarınızın okular da ki konularında yanlarında olamazsınız, onlarla birlikte derslere anlatımlara giremezsiniz, yalnız e-eğitim sistemlerinin güçlü ölçme ve değerlendirme sistemleriyle çocuklarımızın eğitim öğrenim durumları hakkında ayrıntılı raporları da alabilirler, çocuklarımıza bu konuda da rehberlik edebilirsiniz. Üstelik veli üyelikler sistemleri de ücretsizdir.

#hayatevesigar

#evdekal

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA