Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR – Dolby DTS – Chromecast
Son yıllarda ürettiği teknolojik  cihazlar sayesinde isminden başarıyla söz ettirmeyi başaran Xiaomi’nin akıllı TV cihazı Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, global center versiyonu ve Türkçe dil desteklemesi ile kullananların beğenisini kesinlikle kazanıyor. Hızlı işlemcisi ve aktarım, güçlü grafik göstergesi ve 4K destekleri ile gelen Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, yüksek görüntüleme ve ses verisinde kayda değer  performans sunmaktadır.

Screenshot 2 2

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, Android 8.1 sistemleri tarafından da desteklenmektedir. Bu nedenle menüler arası geçişlerde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Aynı zamanda uygulamalar arasında da son derece hızlı bir şekilde geçiş ve çalışma sağlamaktadır.
Chromecast desteği olduğundan Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, HD TV’lere HDMI olarak da kolaylıkla bağlanır ve tüm PC’ler ile akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilebilmektedir. Bu şekilde de favori içeriklerimizin keyfini,zevkini yüksek görüntülü ve ses kalitesinden çıkarmamıza yardımcı oluyor.
Google Asistan ile eğlence alemine hızlı bir şekilde girişen Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, hanenizde ki bütün akıllı cihazlarla da eşleşebilmektedir.
Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, yeni 4K HDR teknolojileri ve 60 fps’ye kadar yürütme için yüksek hızlı 4K işlemetme özelliklerine sahiptir. Bu sayede çok yüksek çözünürlüklü ve ultra gerçekçi görüntülerin deneyiminin keyfini çıkarmamıza yardımcı olmaktadır.

Screenshot 5 1

Cihazlıların 4 çekirdekli işlemcisiyle Google Play Store’dan download yapılan oyunlar oynanatabiliniyor. Dolby Digital Plus ve DTS ses sistemleri desteğiyle de  Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player ile oynayacağımız oyunlar veya videolar, üç boyutlu surround ses sistemi deneyimlerini sunmaktadır.
Ses algılayıcı özelliğiyle birlikte gönderilen akıllı kumanda  Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player ile izlemek istediğiniz her şeyi seslendirmeniz yeterli olmaktadır. TV’ye seslenmeniz yeterli olmaktadır. Bu şekilde de cihazlar , kullanıcılarına arama yapma zahmetinden kurtarmaktadır.

 

Mi Box S Teknik Özellikleri

Güç tüketimi: 2W
İşlemci: Cortex A53
RAM Yuvası Miktarı: 2GB DDR3
Dil: Çoklu dil
Bağlantı Noktaları: USB – HDMI – Bluetooth – Wi-Fi

Screenshot 3 1

Mi Box S Kutu İçeriği

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player kutudan Android TV ile birlikte; güç adaptörü, akıllı kumanda, HDMI kablo ve detaylı kullanım kılavuzu çıkmaktadır.

Netflix, YouTube, Puhu TV, Spotify, Kodi, Blu TV, TED, Kodi, Dailymotion gibi birçok popüler uygulamayı desteklediğinden çok kolay ve hızlı yüksek çözünürlükte gezinme ve izleme imkanı sunmaktadır. Akıllı kumanda ile birlikte istediğiniz uygulamaya seslenmemiz yeterli olacaktır.

#hayatevesigar

#evdekal