Ana Sayfa Bilgisayar Ücretsiz Olarak Bilgisayarınız Windows 10 Olsun

Ücretsiz Olarak Bilgisayarınız Windows 10 Olsun

1

Microsoft’un ücretsiz Windows 10 yükseltme teklifi, hala birçok Windows 7 ve 8 kullanıcısı için aktif durumda.

Ocak 2020’de sona eren Windows 7 desteği ile Microsoft, aygıtların güvenli ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için kullanıcıları Windows 10’a yükseltmeye teşvik ediyor. Microsoft’un web sitesinde, Windows 10 Home işletim sisteminin indirilmesi 139 dolar. Ancak bu parayı ödemek zorunda değilsiniz: Microsoft’tan 2016’da teknik olarak sona eren ücretsiz bir yükseltme teklifi hala işe yarıyor.

Windows 10 Temmuz 2015’te ilk kez piyasaya sürüldüğünde, Microsoft, Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcıları için Temmuz 2016’ya kadar görülmemiş bir ücretsiz yükseltme teklifi sundu. Kasım 2019’dan itibaren bazı kullanıcılar bu teklifin hala devam ettiğini fark ettiler.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Windows 10 Kas 2019 Güncelleme: Bilmeniz Gereken Her Şeyler

Yeni sürüme yükseltme yapmayan Windows 7 kullanıcıları, Microsoft’un güvenlik güncelleştirmelerini veya düzeltmelerini ya da herhangi bir sorunla ilgili teknik desteği artık alamayacak; bilgisayarınızı virüs ve zararlı yazılımlara karşı daha büyük risk altında bırakacaktır. Analistler, Windows 10 kullanıcılarının yıllar boyunca birtakım hatalar yaşamasına karşın, yükseltme yapmak bilgisayarınızı güvende tutmak için en iyi seçenek olmaya devam ettiğini söylüyor.

Windows 10, Windows 8 veya Windows 8.1’in lisanslı ve etkin bir kopyasını kullanıyorsanız Home veya Pro:

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  1. Windows 10’u İndir web sitesine gidin.
  2. Windows 10 yükleme ortamı oluşturun altında, Şimdi indirme aracını ve Çalıştır’ı tıklatın.
  3. Yükselttiğiniz tek bilgisayar olduğunu farz ederek bu bilgisayarı şimdi yükselti seçin. (Farklı bir makine yükseltiyorsanız, başka bir PC için yükleme ortamı oluşturu seçin ve yükleme dosyalarını kaydedin.)
  4. İstemleri izleyin.
  5. Yükseltme tamamlandığında, Ayarlar Güncelleme ve Güvenlik> Etkinleştirme bölümüne gidin ve Windows 10 için dijital bir lisans görmelisiniz.

Windows 7 veya 8 Home lisansınız varsa, yalnızca Windows 10 Home’a ​​güncelleme yapabileceğinizi ve Windows 7 veya 8 Pro’nun yalnızca Windows 10 Pro’ya güncellenebileceğini (yükseltme Windows Enterprise için geçerli değildir) unutulmamalı. Kullanıcılar makinenize bağlı olarak da bloklar yaşayabilir. Medya oluşturma aracını kullanarak yapılan bu yükseltme, genel tüketici için değildir, ancak yine de birçokları için çalışır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.