Bildiğimiz üzere günümüzde çoğu mobil oyun internet bağlantısı gerektirmekte. Hal böyle olunca yolda, evde işte bazı zamanlarda internetsiz kalabiliyoruz ve zaman geçirmek için girdiğimiz bir oyunda internet olmadan bağlanamazsınız uyarısını görünce canımız epey sıkılabiliyor. Bu neden le internet olmadan da oynayabileceğiniz oyunların listesini sizlerle paylaşıyoruz.

  1. Alto’s Odyssey

İlk bakışta, bu sadece başka bir sonsuz koşu oyunu gibi görünüyor. Fakat bir süre sonra oyunun az da olsa bir hikayesi olduğunu anlıyorsunuz.

Oyunun en iyi yanlarında biri ve müzikleri diyebiliriz. Sonsuz koşu oyunları genellikle çılgınca koştuğumuz tarzda olur, ancak bu oyun sakinleştirici ve huzur veren bir yapıya sahip. Kum tepelerini aşağı kaydırırken, puan toplamak için zıplarken, engellerden kaçındığınızda ve stil bonusları için geri çekilme ve çift geri çekilme yaparken rahatladığınızı hissediyorsunuz.

Alto’s Odyssey, koşucu oyunları dünyasına yeni bir şey getirmedi, ancak yine de çok eğlenceli. Denemenizi tavsiye ederiz.

internetsiz oyun 1

  1. Once Upon A Tower

Prensin gelip külden kurmasını bekleyemeyecek kadar sabırsız olan prenses kuleden inmek yerine yeraltını kazmaya başlıyor. Hikaymemizde tam bu noktada başlıyor.

Yolda, canavarlardan duvarlara tırmanabilen örümceklere kadar her tür canavarla savaşmak zorunda kalacağınız bu oyunda, her yerden çıkan tuzaklar sizi karşılıyor. Ayrıca engelleri hızlı aşmanız gerikor yoksa baş düşmanımız ejderha alevli nefesiyle anında yok ediyor prensesimizi.

internetsiz oyun 2

  1. Jungle Marble Blast

Bu oyunu bazılarınız internet kafelerde oynadı ya da çok gördü. Dışardan bakıldığında eğlenceli görünmeyebilir ama oyunu bir kere oynadığınızda telefonu elinizden düşüremeyeceğinizin garantisi verelim şimdiden.

internetsiz oyun 3

  1. Smash Hit

2014 yılının en çok bağımlılık yapan oyunlarından biri olan Smash Hit, bu özelliğini kaybetmemiş görünüyor. Zaman geçirmek için birebir diyebileceğimiz bir yapım kendisi.

Birincil bakış açısıyla oynadığımız oyunda, cam parçalara çelik toplar atarak stres atmamızı da sağlayan bir oyun aslında.

internetsiz oyun 4

  1. Traffic Rider

Altımızda motorumuzla arabalarla dolu yolda çarpmadan ilerlemeye çalıştığımız, harika bir zaman geçirmelik oyun daha var karşınızda.

Seviye ilerledikçe yeni ve daha hızlı motorları açarak asfaltı ağlatıyoruz tabiri caizse.

internetsiz oyun 5