Ana Sayfa Destek PlayStation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

0

Bir PlayStation klasiği haline gelen PlayStation Plus aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi beklendiği üzere Ekim ayı süresi içerisinde de geçerliliğini korudu. Her ne kadar ücretsiz oyun opsiyonu Mart 2019 itibariyle PlayStation 3 ve PS Vita’dan çekilecek olsa da, oyunseverler şimdilik bu fırsatlardan faydalanmaya devam ediyor. Kullanıcıların sahip olduğu oyun konsollarını güncellemeye teşvik olarak nitelendirilen ücretsiz oyunlardan yararlanma kısıtı şimdilik bir tepki görmese de, bu durum pek çok PlayStation Plus üyesinin Mart 2019 itibariyle üyeliklerini yenilememelerine sebep olabilir.

 

PlayStation Plus üyelerine özel aylık bazda ücretsiz oyunlar serisinde Ekim ayı içerisinde kullanıcılara, sahip oldukları konsol çeşidine göre ücretsiz olarak sunulacak oyunları listelemek gerekirse:

 

 

PlayStation 4

 

·        Laser League

PlayStation Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Tamamen yeni bir çoklu kullanıcı oyun deneyimi sunan Laser League, ilk olarak basit bir şekilde reflekslerinizi deneyerek başlıyor; ilerledikçe strateji ve takım taktiklerinin işlediği bir oyun haline geliyor. Yetenekleriniz ile alanı domine edebilir, rakiplerinizi eleyerek podyumdaki yerinizi belirleyebilirsiniz.

Oyunda size verilen birçok zorlu görevi tamamlayarak bölüm atlayabilir, yüzlerce özelleştirme metasını açabilir, 2150 yılının efsane kullanıcısı haline gelebilirsiniz.

·        Friday the 13 th: The Game

Friday the 13th: The Game, üçüncü kişi kamerasıyla oynanan korku senaryolu hayatta kalma oyunu. Oyun içerisinde hayatta kalmaya çalışan bir genci veya korkunç maskesiyle tanınan ünlü katil Jason Voorhees’i yönetebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Oyun süresince size eşlik edecek altı diğer oyuncuyla beraber, dünyanın en çok tanınan infazcısından kaçmak ve hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

PlayStation 3

·        Master Reboot

Korku temalı bu bilim-kurgu oyununda, size musallat olan lanetleri yenerek hayatta kalmayı amaçlıyorsunuz. PSN’e eklenme tarihi bundan yaklaşık 4 yıl öncesi olan Master Reboot, yine de oyun severlerin ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

·        The Bridge

Siyah-beyaz teması ile eski türk filmlerini andıran bu oyun, kullanıcılara, önyargıları(nı) kırarak bulmaca çözme yeteneği kazandırmayı amaçlıyor.

PS Vita

·        Rocketbirds 2 Evolution

·        2064 Read Only Memories

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA