Ana Sayfa Haberler Vestel’den Televizyon Kiralama Projesi: ‘V Hepyeni’!

Vestel’den Televizyon Kiralama Projesi: ‘V Hepyeni’!

0

Yerli teknoloji üreticilerimiz arasında hiç şüphesiz ilk sırada yer alan Vestel, geçtiğimiz günlerde Zorlu Center AVM’de bulunan Vestel mağazasında gerçekleştirdiği lansman ile, ülkemizde teknolojiye yeni bir boyut kazandıracak yeni projesi ‘V Hepyeni’yi tanıttı. Vestel Ticaret A.Ş Genel Müdürü Ergün Güler, ‘V Hepyeni’ projesiyle birlikte, tüketicilerin akıllarındaki en büyük soru işareti olan: -acaba kısa süre içerisinde daha yenisi çıkar mı? sorusunu ortadan kaldırmak istediklerini söyledi. Yılda 1.5 milyon televizyon, 1.5 milyon da beyaz eşya satışı gerçekleştirdiklerini dile getiren Ergün Güler, Toplumda karşılığı olmayan teknolojiyle de, dijitalleşmeyle de ilgilenmiyoruz. Önceliğimiz insan. Bizi başarıya götürecek olanın da bu yaklaşımımız olduğuna inanıyoruz” diyerek tüketicilerin konforuna verdikleri önemi vurguladı.

Vestel’den Televizyon Kiralama Projesi: ‘V Hepyeni’!

Peki nedir ‘V Hepyeni’?

11858 teknik destek
11858 teknik destek

‘V Hepyeni’ projesiyle birlikte, satın almayı düşündüğünüz televiyonu abonelik sistemiyle aylık küçük ücretler ödeyerek kullanabiliyorsunuz. Abonelik sürelerine gore değişiklik gösteren fiyat baremlerinin yer aldığı projede, abonelik sistemiyle kullandığınız bir televizyonu mülkiyetinize almak istediğinizde, size sunulan avantajlı fiyat teklifleriyle bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz de abonelik süresi sonlandığında, daha güncel teknolojilere sahip yepyeni bir Vestel TV modelini, abonelik sürenizi uzatarak, aylık abonelik ücretleri karşılığında kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bir nevi kiralama sistemiyle sürekli güncel teknolojileri kullanmanızı sağlayan bu sisteme, Vestel mağazaları üzerinden abone olabiliyorsunuz. Tüm işlemler (televizyon nakliyatı, montaj ve kurulumu) Vestel yetkili servisleri tarafından gerçekleştiriliyor. ‘V Hepyeni’, aylık abonelik bedellerini ise, yurdun dört bir yanında bulunan Vestel mağazaları, PTT şubeleri, Akbank ve Garanti Bankası ATM’leri üzerinden kolayca ödeyebiliyorsunuz.

‘V Hepyeni’ abonelik siteminde 24 ay veya 36 ay sürelik üyelik süreleri bulunuyor. Üyelik süreleri değiştiğinde, aylık olarak ödemeniz gereken tutar da değişkenlik gösteriyor. ‘V Hepyeni’ platfomuna üye olan kullanıcılar, güncel durumda piyasada satışta olan tüm Vestel televizyon modellerini 89₺ ile 424₺ arasında değişen aylık abonelik bedelleri ile kullabiliyorlar. Abonelik süresinin sonlanmasının ardından, ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar, kendilerine sunulan avantajlı fiyat teklifleriyle ürünün mülkiyetini alabiliyorlar veya abonelik sürecinin sonunda sistemdeki abonelik sürelerini uzatarak güncel teknolojiler ile donatılmış yepyeni bir Vestel televizyon modelini. abonelik sistemi kapsamında kullanmaya devam edebiliyorlar. Üstelik sistemdeki birçok televizyon modelinde ücretsiz 1 yıllık Digitürk üyeliği hediyesi var. Hediye edilen paketin kapsayacağı içerik hakkında ise henüz açıklanmış bir bilgi bulunmuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

‘V Hepyeni’ abonelik sisteminde şimdilik yalnızca televizyon modelleri bulunuyor. Ancak Ergün Güler tarafından yapılan açıklamaya göre yılın ikinci çeyreğinden itibaren sisteme beyaz eşyalar da eklenecek. Sisteme, akıllı telefon modellerinin de ekleneceğini müjdeleyen Vestel, bu konuda ise henüz bir süre belirtimi yapmadı.

‘V Hepyeni’ projesinin ülkemizde teknoloji alanına yeni bir soluk kazandırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Teknolojik bir ürünü satın almak yerine kiralama mantığıyla kullanıcılara sunacak olan sistemin, sürekli güncel teknolojileri kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

‘V Hepyeni’ abonelik sistemine dahil olan ürünler, fiyatları ve ‘V Hepyeni’ sistemiyle ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere aşağıdaki adres üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://www.vhepyeni.com.tr

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA