Ana Sayfa Destek Uzaktan Eğitim için Fiyat/Performans Tablet Önerileri

Uzaktan Eğitim için Fiyat/Performans Tablet Önerileri

0

Yaşadığımız pandemi krizi nedeniyle maalesef ki eğitim-öğretim yılı, uzaktan eğitim sistemiyle ilerliyor. Bu sistemin gerektirdiği detaylardan biri de uzaktan eğitim sistemini verimli kullanabilmek. Bunun için evimizde bizlere bu süreçte yol arkadaşı olacak tablet ya da bir bilgisayara ihtiyacımız olacak. Bu makalemizde uzaktan eğitim sürecinde kullanabileceğiniz fiyat/performans odaklı en iyi tablet ürünlerini derleyeceğiz.

Samsung Galaxy Tab S5e
samsung-galaxy-tab-s5e-sm-t720-64-gb-10-5-inc-siyah-tablet-21321.jpg (551×551)

Listemizin 1. sırasında bir Samsung ürünü yer almakta. Ürün, uzaktan eğitim ve standart günlük kullanım özellikleri için oldukça üstün özelliklere sahip bir tablet. Samsung‘un alışılagelmiş üst düzey ekran özelliklerini bünyesinde barındıran Tab S5e yüksek çözünürlüğü ve muhteşem ekran kalitesiyle bu süreçte işinizi oldukça kolaylaşatacak. 4GB RAM‘i, 64GB ve 512GB‘a kadar SD kart desteğiyle oldukça yeterli bir belleğe ve depolama alanına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde satışta olan bu ürün 2500₺-3200₺ aralığında bir fiyat etiketine sahip. Artan dolar ($) kuruyla birlikte bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün diyebiliriz.

iPad Wi-Fi 10.2

ipad-2020-hero-space-wifi-select (470×556)

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Evet listede bir Apple ürünü gördüğünüze şaşırdığınızı düşünüyorum; fakat bu tablet tam anlamıyla bir fiyat performans ürünü diyebiliriz. Apple‘ın son derece güçlü bir işlemci platformu olan, 64-Bit mimarili A12 Bionic ile birlikte gelen ve bünyesinde yapay zeka desteği barındıran bu tablet, uzaktan eğitim, oyun, film, gündelik mail işlemleri, film ve çok daha fazlasını size verebilecek bir ürün. Özellikle kaliteli ekran deneyimi ve yüksek çözünürlüğü ile sizi pişman etmeyecek bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ülkemizde satışı bulunan bu ürün, depolama seçeneğine göre 3000₺-4000₺ aralığında, ayrıca 2. el olarak düşündüğünüz takdirde 2500₺-2800₺ aralığında satın alabileceğiniz bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Huawei Matepad Pro
42417242.jpg (600×600)

Bu ürünü ilk duyduğumda ve kişisel olarak kendim deneyimlediğimde çok heyecanlanmıştım. Bu ürün, paylaştığım diğer 2 ürüne oranla biraz daha yüksek performanslı ve fiyatı da buna oranla bir tık daha yüksek diyebilirim. Fakat bu ürün tablet ürünlerinin Android tarafında geleceği desem yeridir. Ürün, eğitim amaçlı kullanımdan ziyade işin profesyonel tarafını yaşamak isteyen kullanıcılar da dahil olmak üzere birçok kitleye hitap etmekte. Huawei‘nin üst düzey donanım özellikleri, dış malzeme kalitesi Huawei ekosistemini %100 yaşatan, yazılım mimarisiyle 10 üzerinden 9 puana sahip diyebileceğim son derece mükemmel bir ürün. Huawei ekosistemini yabancılık çekmeden kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, Google servisleri olmasa da olur diyorsanız, bu ürün önümüzdeki 5-6 yıl sizi rahatlıkla idare edebilecek bir ürün diyebilirim. Ürünün fiyatı güncel platformlarda 4000₺-4500₺ aralığında seyretmekte. Bir önceki üründe bahsettiğim gibi işin 2.el tarafını düşünüyorsanız 3500₺-3800₺ aralığında fiyatı seyreden bir ürün.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA