Ana Sayfa Destek PokemonGO Pikachu Nasıl Yakalanır?

PokemonGO Pikachu Nasıl Yakalanır?

0
Paylaş

Son zamanların en popüler ve yeni oyunlarından biri olan PokemonGO  oyunu hızla yayılıyor. Bu oyunda merak edilen bir şey var; Pikaçu yani Pikachu nasıl yakalanır, nerelerdedir, biraz bundan bahsedelim.

Öncelikle Pikachu‘nun yakanabileceğini hiç düşünemeyenler için, onun rey bir pokemon olduğunu düşünenler için yapacağımız işlemler sonrasında bu pokemona ulaşımın çok da zor olmadığını görsel bir şekilde anlatacağız.

2

3

Çoğu kişi Pikachunun, oyunun ilerleyen  bölümlerde geleceğini düşünmektedir. Ancak bu pokemonu oyunun en başında yakalamamız mümkün. Bunun için öncelikle yeni bir hesap almak zorundasınız. Yani şuana kadar yapmış olduğunuz ilerlemeler yok olacaktır. Eğer Pikachu istiyorsanız bunu denemelisiniz.

4

5

6

  • Sizin de bildiğiniz üzere oyunun ilk başında bizlere 3 adet pokemon sunulmaktadır. Bunlar 3 ana pokemondur (Scooter, Balbazar ve Charmander). Siz bunları seçmeyeceksiniz, hiç birini seçmeden yürümeye başlayacaksınız

7

  • Onlardan yürüyerek uzaklaşmaya çalışacaksınız

8

  • Siz pokemonlardan uzaklaştıkça yanınızda tekrar beliriyor olacaklardır.

9

  • İlerleyin, ilerleyin, ilerleyin; bunun için toplu taşıma aracı bile kullanabilirsiniz. Çünkü oldukça mesafe kat etmesi gerekiyor. Siz ilerledikçe pokemonlar da yanınızda belirecektir. Ondan sonra tekrar yok edin onları, tekrar belirecektir. Bu işlemi 4 kez yaptıktan sonra,

10

  • defasında yani 4. çıktıklarında yanlarında bir tane de Pikachu olacaktır. Siz de onu yakalayabileceksiniz ve sizin artık bir Pikachu‘nuz olmuş olacak.

11

12

  • Bu şekilde Pikachu‘nuzu yakalayabiliyorsunuz. Bütün ilerlemelerinizi yok etmenize değer bir pokemon olmasından dolayı bu görsel paylaşımlı anlatımı sizlere sunduk.

13

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.