Profesyonel bir işletme e-posta adresi nasıl olur?

Şirket olarak, kendi alan adınızdaki e-posta adresi güvenilirliğin ve ciddiyetin açık bir işaretidir. Çalışanları serbestçe kullanılabilir e-posta hesapları kullanan bir şirkete çok güvenir miyiz? Tabi ki hayır. Çokça bilinen uzantılar sadece kişisel kullanımlar içindir. Ücretsiz oldukları için mesajlaşmalar ve bunlara bağlı eklerin güvenirliği tehlike altındadır. Bunu aşabilmek için kendi alan adınız ile e-postalar yaşayacağınız olumsuzlukların önüne geçer.

Profesyonellik Göstergesidir

Kendi işletme e-posta adresinize sahip olmak profesyonel bir izlenim bırakır. Siz ve alıcı arasında güven oluşturmanıza yardımcı olur. Bu nedenle bir işletme e-posta adresi oluşturmak, her şirketin atması gereken ilk adımlardan biridir. Yüklenicilerin ve çalışanların müşterileriyle profesyonel bir bağlantı kurmaları da aynı derecede önemlidir.

E-postalarınızı Yanlışlık Sebebiyle Kaçırmayın!
Ciddi bir müşteriniz e-posta adresinize yazım hatası yaparsa, Catch-All özelliğiyle e-postanız kaybolmaz. Kendi alan adınızla, tüm e-postaları belirli bir hesaba yönlendiren ve böylece sizi olası yanlışlardan koruyan tümünü yakala işlevi ayarlayabilirsiniz. Çalışan bir e-posta hesabına yönlendirip kontrol edebilirsiniz.

Reklamsız Çalışma

Reklam görüntüleyen ve kullanıcı verilerini pazarlama amacıyla kullanan ücretsiz tekliflerin aksine, bir alan adından gelen profesyonel e-posta adresleri temelde reklam içermez ve tamamen gizlidir. İş e-postası sadece iş içindir.

Kendi şirket e-posta adresimi nasıl oluşturabilirim?

E-posta adreslerinize bağlantı sağlayacak bir alan adı seçin.

Bir şirketseniz, Şirket Adınızın kullanılabilir olup olmadığını her zaman kontrol etmelisiniz. Yerel şirketler de genellikle Türkiye için .com.tr ülkeye özgü etki alanını seçerler. İsterseniz e-posta adresiniz info@sirketinizAdı.com da olabilir.

profesyonel

Profesyonel E-posta Servisi Nereden alınır?

Öncelikle yasa ve mevzuat gereği gerekli kurumların kontrolünü sağlayabileceği ve yerel sağlayıcı sertifikası olan yerel firmalardan alınması gerekmektedir. Firma portföyünde birebir telefonla destek, destek saatleri dışında yazışarak ticket sistemi olması tercih sebebi olabilir. E-posta gelme/gönderme süreleri, DKIM, spam kontrolü gibi teknik özelliklerinin iyi olması, 3.parti programlara kullanabileceği imap ve pop desteği, bağlantılarda SSL desteği ve kolay aygıt senkronizasyonu olması gerekmektedir. Tüm bu özelliklere sahip ihtiyacınıza göre oluşturulan paketlerden faydalanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Size sunulan paketlerde e-posta oluşturmak, e-posta kota ayarı yapmak, mail grubu oluşturmak ve e-posta tanımlamak, tümün yakala kuralı oluşturma (Catch-All), askıya alma, kota değişimi, e-posta yönlendirme ve daha sayamayacağımız birden fazla özelliği tek tıkla işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca E-posta hesaplarında kural oluşturma, yönlendirmei takvim, ajanda, adres defteri gibi çokça bilinen özellikleri Türkçe dinamik ara yüzden yapabilirsiniz.