Çağrı kaydedici uygulamalarının birçok meşru kullanımı vardır. Bazı insanlar yasal ve güvenlik nedenleriyle telefon görüşmelerini kaydetmeyi sever. Bununla birlikte, uygulama birçok alanda yasa dışı olmakla sınırlanmaktadır. Bu uygulamalardan birini kullanmadan önce ülkenizin yasalarına bakmanızı öneririz.

Çağrı kaydedici uygulamalarının birçok sorunu var. Android’in desteği en iyi ihtimalle yarım yamalak ve Android’in daha yeni sürümlerinde aramaları kaydetmek aslında oldukça zor. Etrafında bazı yollar var. Birçok arama kaydedici, bir ses kaydedici uygulamasına benzer şekilde hoparlörü kaydeder, ancak bu, tüm aramalarınızı hoparlör üzerinden yapmanızı gerektirir. Diğerlerinin farklı yolları vardır, ancak karmaşık kurulumlar ve çılgın miktarda izin gerektirir. Kısacası Google bu işleri çok zor hale getirdi.

Bunlardan bazıları Android 8.0 ve önceki sürümlerde, bazıları ise Android 9 ve 10’da çalışabilir. Her cihazda kesin olarak söylemek imkansızdır. Android 10’da çalışanların karmaşık kurulum talimatları vardır ve o zaman bile garanti edilmez.

Arama Kaydedici

Appliqato’dan Otomatik Çağrı Kaydedici, Android için en popüler çağrı kaydedici uygulamalarından biridir. Google Play’in politikalarındaki arama kaydı değişikliğinden çok etkilendi, ancak yine de işlevsel bir arama kaydedici. Uygulama, Google Drive ve Dropbox entegrasyonunun yanı sıra, bazı şeylere yardımcı olmak için diğer bazı küçük işlevlere sahiptir. Pro sürümü pahalıdır ancak birkaç ek özellik de ekler. Çağrı günlüğü olayı dışında iyi çalışıyor.

Blackbox

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Blackbox, profesyonel bir çağrı kaydedici uygulaması olarak kendini faturalandırıyor. Çağrı kaydı, bulut yedekleme desteği ve kayıt kalitesi ayarları dahil olmak üzere olağan özelliklere sahiptir. Ancak bu, güvenlik için bir kilitleme işlevi, Bluetooth aksesuar desteği ve çift SIM desteği ile bunu bir adım daha ileri götürüyor. Listedeki herhangi bir arama kaydı uygulamasının daha uzun özellik listelerinden ve daha temiz arayüzlerinden birine sahiptir. Mobil cagri kaydedici uygulama onerilerimiz

Boldbeast Çağrı Kaydedici

oldbeast Call Recorder, sizin için mükemmel çalışan veya hiç çalışmayan uygulamalardan biridir. Bize inanmıyorsanız Google Play derecelendirmelerini kontrol edebilirsiniz. Her durumda, arama kaydedici uygulaması aslında oldukça iyi yapılmış. Gerekirse, aramaları bir kısayol tuşuyla manuel olarak kaydedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmanız gerektiğinde bir ses kaydedici olarak da işlev görür. Uygulama, Android 8.1’den Android 5.0’a kadar tüm telefonları destekler.