Ana Sayfa İnceleme HP OFFİCEJET PRO 8620 ALL IN ONE YAZICI-TARAYICI-FAX

HP OFFİCEJET PRO 8620 ALL IN ONE YAZICI-TARAYICI-FAX

0
Paylaş

Sayfa başına %50 daha düşük maliyetle dikkatleri üzerine çeken HP Officejet Pro 8620 All In One yazıcı, düşük maliyetli ve profesyonel kalitede baskı almamızı sağlıyor. Orijinal HP pigmentli mürekkepleri kullanarak keskin ve net siyah baskılar, canlı ve uzun ömürlü renkler sunan\profesyonel görünümlü belgeler basmanızı sağlıyor. Bütün fax tarama ve yazdırma işlemleriniz için bire bir.

Küçük ofisler için ideal bir yazıcı tarayıcı olan  HP Officejet Pro 8620 All In One yazıcı, dokunmatik ekranı ile işlemlerinizi çok daha seri bir şekilde sağlayabiliriniz. Bir ofis için aslında kullanıcagınız bir çok özelliğe sahip bir cihaz. Bunların yanı sıra FAX özeliği de ayrıca bir kolaylık. Yapmak isteriğiniz bir çok işlem tek cihazda . nfc ve kablosuz özelliği sayesinde oturduğunuz yerden cihazınıza bağlantı sağlayıp belgelerinizi bastırabilirsiniz. 600 mhz işlemci hızı bulunan bu cihaz, 21 ppm baskı hızına sahip . Ofisinizde cihaza istediğiniz gibi bağlantılarınızı sağlayabilirisiniz.

Cihazın bağlantıları 1 x Yüksek Hızlı USB 2.0, 1 x Ana Bilgisayar USB girişi, 1 x Ethernet, 1 x Kablosuz 802.11b/g/n, 2 x RJ-11 modem bağlantı noktalarına sahip. Ortalama 13kg ağırlığa sahip  ve 250 sayfa kağıt giriş kapasitesi bulunmakta. Bunların yanı sıra sadece siyah baskılarınız için değil, renkli baskılarınızı da kolaylıkla aynı kalitede bastırabilirisiniz. Sadece bir yazıcı olarak değil, istediğiniz an belgelerinizi taramak için kullanabilmeniz, ayrı bir avantaj sağlamakta. Bu cihaz YAZICI  –FAX—TARAMA özelliklerini bir arada barından yüksek kalite ve düşük maliyet sunan, fiyatı açısından uygun bir cihaz. Dakikada ortalama 21 sayfa siyah baskı alabiliyorsununuz. Aylık 30000 sayfaya kadar baskı kapasitesi ile yüksek hacimli baskı işlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Ürün Tipi: Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Baskı Hızı, Siyah (Taslak): 34 ppm

Baskı Hızı, Siyah (Iso): 21 ppm

Baskı Hızı, Renkli (Iso): 34 ppm

Baskı Hızı, Renkli (Iso): 16.5 ppm

Çözünürlük (Baskı Kalitesi): 1200 x 1200 DP

İşlemci: 600 MHz

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.