Bu gezegende “Grammar” bakımından kötü olan bir sürü insan var. Acıtıyor ama gerçek bu. Bazı durumlarda kötü dilbilgisi iyidir. Twitter’da sadece 280 karakter var. Bazen bir kelimeyi yanlış yazmak ya da tüm mesajı sığdırmak için kelimeleri kesmek sorun değil. Bu sadece bir örnek. Ancak, pek çok insan gramer üzerine biraz çalışabilir ve buna ben de dahilim. İşte Android için en iyi gramer uygulamaları. Lütfen bunların öncelikle İngilizce dilbilgisi öğretmeye odaklandığını unutmayın.

En iyi mobil gramer uygulamalari 1

English Grammar in Use

English Grammar in Use, gramer profesörü Raymond Murphy’nin bir dil bilgisi uygulamasıdır. Aynı adlı en çok satan kitaptan uyarlanmıştır. Uygulamada dil bilgisi ile ilgili çeşitli etkinlikler ve dersler bulunur. Toplam 145 gramer puanı içerir. Ücretsiz sürüm bundan daha azıyla birlikte gelir. Geri kalanını uygulama içi satın alma olarak satın alabilirsiniz. Kesinlikle daha pahalı gramer uygulamalarından biridir. Ancak, yaratıcısı göz önüne alındığında, muhtemelen buna değer. Uygulamanın etrafındaki hatalarla ilgili bazı şikayetler var. Bununla birlikte, göreceli çoğunluk bundan biraz zevk alıyor gibi görünüyor.

okumaya devam edin : Android için en iyi çizim uygulamaları

En iyi mobil gramer uygulamalari 2

English Grammar Test

English Grammar Test, en popüler gramer uygulamalarından biridir. Toplam 1.200 alıştırma da dahil olmak üzere bir ton içeriğe sahiptir. Uygulama, bunu çeşitli beceri seviyelerine, testlere vb. genişletir. Ayrıca puanlarınızı ve ilerlemenizi de takip eder. Bu kesinlikle bir gün, hatta bir hafta içinde geçebileceğiniz bir uygulama değil. Uygulama, deneyimi harika modern bir Materyal Tasarımı kullanıcı arayüzünde de tamamlıyor. Reklamlar da diğerleri kadar müdahaleci değil. Aksi takdirde, uygulama tamamen ücretsizdir.

Grammarly

Grammarly, daha yeni ücretsiz gramer uygulamalarından biridir. Aslında Gboard veya SwiftKey’e benzer bir klavye. Otomatik düzeltme gibi özellikler içerir. Ancak, siz yazarken dil bilginizi de düzeltmeye çalışır. Virgül, fiil biçimi, yazım yanlışları, eksik sözcükler ve karışık sözcükler (çok yerine to kullanmak gibi) gibi şeyler önerir. Bu nispeten daha yeni bir uygulama. Hala bazı hatalar var ve hareketle yazma gibi bazı özellikler eksik. Ancak, zaman içinde bu sorunlar için düzeltmeler bekliyoruz. Klavye, bu yazı yazılırken hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma olmadan ücretsizdir. Bu sonunda değişebilir.