Ana Sayfa Haberler YouTube Uygulamasına Mesajlaşma Özelliği

YouTube Uygulamasına Mesajlaşma Özelliği

0

Milyonlarca kullanıcısı olan YouTube sitesine mobil cihazlar üzerinden giriş yapanlar için mesajlaşma özelliği kullanılmaya başladı. Daha kısa sürede etkileşimde bulunabilecek olan kullanıcılar, videolar hakkındaki görüşlerini daha kısa sürede paylaşabilecekler.

Sadece bir kişiyle değil, birden fazla kullanıcı ile mesajlaşıp grup mesajlar oluşturmanın mümkün olacağı YouTube mesajlaşma kademeli olarak kullanıcıların güncellemelerine ulaştırılıyor. Kişisel kullanımın arttırılması için eklendiği düşünülen bu özellik, güncellemeler ile yavaş yavaş kullanılmaya başlayacak.

Test grubunun kullanılması sonrası etkilerinin görülmeye başlanacağı YouTube mesajlaşma sistemi bir çok kişiyi heyecanlandırdı.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

YouTube Bir Çok Yeni Özelliği Kullanıma Sunmuştu

youtubemesajonecikan

Yakın zamanda otomatik oynatma özelliği eklenen Youtube, bir çok yenilik için geç kalmış olmasına rağmen, zamana yayılan bir güncelleme silsilesi içinde değişime gidiyor.

Videoların daha fazla paylaşılmasını hedefleyerek güncellemeler yapılan sitede, sistemden çıkmaya gerek kalmadan arkadaşlarınızla mesajlaşabilecek ve videoları gönderebileceksiniz. YouTube, bu hamlesi ile diğer rakiplerinden olan farkını belli etmeye ve daha fazla kullanıcının kişisel videolarını yükleyip, paylaşmalarını hedeflemektedir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Whatsapp, Facebook ve Snapchat gibi uygulamaların kullanılmaya başlaması ile popülaritesi azalan ve Google merkezli bir video paylaşım olan YouTube, dünyada en çok kullanılan ve izlenen video paylaşım sitesi olmasına rağmen bazı yeniliklerden geri kaldı.

Bu alandaki eksikliğini fark ederek harekete geçen yetkililerin bu özellik sonrasında ne yapacağını bekleyip göreceğiz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA