Windows 11 için en iyi e-posta uygulamaları nelerdir?

Windows 11 uyumlu en iyi e-posta uygulamaları, üretkenliği artırmaya ve işlemleri basitleştirmeye yönelik yetenekler sağlayan programlar olması anlamına gelir. İşte bu programların tam listesi.

Bir e-posta istemcisi için ödemeyi bekleyebileceğiniz tutar. Şirketinizin büyüklüğüne ve iletişim yöntemlerinize ve bunları kişisel nedenlerle kullanıp kullanmadığınıza göre belirlenir.

Herkesin günlük alışkanlıkları ve zaman yönetimi farklı olduğu için birine yerleşmeden önce birkaç farklı seçeneği denemenizi öneririz. Bugünün makalesinde, Windows 11 PC çalıştırırken göz ardı edilmemesi gereken e-posta istemcilerini ve uygulamalarını gözden geçireceğiz.

İletişim, hemen hemen her aktivitenin anahtarıdır ve hepimizin uğraşması gereken şeylerden biri, çok fazla dikkat gerektiren çok sayıda e-postadır.

Öğrenciyseniz, küçük bir şirket sahibiyseniz, bir şirketseniz, hatta bir ebeveynseniz, e-postanın önemini anlıyorsunuz. Bu nedenle üretkenliğinizi artırabilecek bir E-posta istemcisine veya uygulamasına ihtiyacınız var.

Elbette öğrenecek yeni şeyler için her zaman yer vardır ve bunu, ilk sürümünde test etme fırsatı bulduğumuz yeni Windows 11 derlemesiyle yaptık.

Yapılardan bahsetmişken, makalenin devamında göreceğiniz gibi, standart web tabanlı e-posta sağlayıcılarından daha fazla özellik sağladıkları için posta istemcilerini yararlı bulacaksınız.

E-posta istemcileri veya uygulamaları ve Web postası, kitaplar, sohbet işlevleri ve e-posta ile ilgilenmek için erişim sunar. Daha büyük ölçekte ve ek olarak gelişmiş şifreleme ve daha iyi güvenlik avantajıyla.

Aynı ilkeler, Windows 10 için çok sayıda harika e-posta uygulaması olduğundan, Microsoft’un önceden yayınlanmış işletim sistemindeki bu tür yazılımlar için de geçerlidir.

Bir Microsoft Windows işletim sistemi kullandığınız için, e-posta istemciniz olarak Office ve Outlook’u seçme şansınız vardır. Ancak bu, gerçekten ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim mi?

Şimdi en iyi e-posta uygulamaları  nelermiş bir göz atalım. Bu, günlük görevlerinizi basitleştirmenize ve diğer harika özelliklerle size yardımcı olacaktır.

E-Posta uygulamaları ile Webmail arasındaki fark nedir?

E-posta uygulamasının veya web postasının ilk ne zaman ortaya çıktığını ve popülerliğe uçtuğunu merak ediyor olur.

E-postanın, gelişen teknoloji ve standartlar koleksiyonuyla 50 yılı aşkın bir geçmişi vardır. Evrim ve çalışma, bugün kullandığımız e-posta sistemleriyle sonuçlandı.

26 Mart 1976’da Kraliçe II. Elizabeth, İngiltere’deki Kraliyet Sinyalleri ve Radar Kuruluşundan ARPANET aracılığıyla bir devlet başkanından ilk e-postayı gönderdi. O yılın ilerleyen saatlerinde, 1976 sonbaharında, Jimmy Carter’ın başkanlık kampanyasında ilk kez e-posta kullandı.

Bir bakıma e-posta hizmetinin iktidar evlerinden kaynaklandığını ve günümüzde çoğu insan için hayati derecede ihtiyaç duyulan bir hizmet olmaya devam ettiğini söyleyebiliriz.

Web postasının kullanımı kolaydır, taşınabilir ve internet bağlantınız ve web tarayıcınız olduğu sürece her zaman kullanılır.

Bir e-posta uygulaması, internete bağlı olmasanız bile e-postalarınızı yönetmenize olanak tanır. Bunları doğrudan Windows 11 PC’nize indirebildiğiniz için iş akışınız ve görev yönetiminiz büyük ölçüde iyileştirir.

Windows 11 için en iyi e-posta uygulamaları nelerdir?

Mailbird

Windows 11 için en iyi E-Posta Uygulamaları

Mailbird, Windows 11 bilgisayarınızda sorunsuz ve güvenli bir ortamda çalışan mükemmel e-posta uygulamalarından biridir. Tüm e-posta hesaplarınızı tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

Gmail, Yahoo, Outlook.com, iCloud ve diğer herhangi bir IMAP e-posta hizmeti gibi çok sayıda hesabı destekler.

En iyi e-posta uygulamaları içinde bu e-posta uygulaması, üretkenliğinizi artırmak ve gelen kutunuzda harcadığınız zamandan tasarruf etmek için optimize edilmiş uygulamalar, özellikler, kısayollar ve yazılım güncellemeleriyle doludur.

Mailbird anahtar varlıklarından bazılarına bir göz atalım :

 • Basit arayüz
 • Çok yönlü gösterge paneli
 • E-posta gönderme süresini azaltmak için hızlı oluşturma ve yanıtlama
 • Flash Player, çevrimdışı için satır içi eylem çubuğu
 • E-posta dağınıklığını ortadan kaldırır
 • Kullanıma hazır organize işlevler

Mailbird, Microsoft.NET Framework üzerine kurulmuştur, bu nedenle tüm Windows sürümlerini desteklemek için Microsoft’a güvenebilirsiniz. Kısa vadede, Mailbird, Microsoft’un hala desteklediği herhangi bir Windows sürümüyle çalışacaktır.

Windows 11’de her iki taraftan da destek aldığı için endişelenmenize gerek yok. Bu, Mailbird’ün gerçekten en büyük e-posta hizmetlerinden biri olmasının nedenlerinden biridir.

Mailbird, tüm e-posta hesaplarınızı, özelleştirilebilir özelliklere ve bir takvime sahip tek bir e-posta istemcisine entegre eder.

eM Client

eM Client

Bir Windows 11 PC’de eM Client, tüm temel özellikleri içeren ve hızlı çalışan e-posta uygulamalarından biridir. Buna güvenebilirsiniz, fiyatlar özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirir.

Gmail gibi tüm popüler e-posta hizmetleri desteklenir ve hatta posta hesaplarını ayrı olarak ayarlayabilirsiniz. E-posta istemcisini kullanırken bile, uygulamada verileri otomatik olarak kaydeden yerleşik yedekleme araçları vardır.

Kişisel kullanım için eM Client ücretsizdir ve aynı anda iki e-posta hesabını yönetmenize olanak tanır. Pro sürümünde hesap sayısı sınırsızdır.

eM Client, Gmail, iCloud, Outlook ve Exchange dahil olmak üzere tüm büyük e-posta sağlayıcılarıyla çalışan Windows için eski bir e-posta istemcisidir.

eM Client’ın bazı önemli varlıklarına bir göz atalım :

 • Diğer tüm sohbet hizmetleri, entegre sohbet uygulamasıyla uyumludur.
 • Harfler otomatik olarak tercüme edilir
 • E-postaların gönderildiği zamanı geciktirin
 • Güvenli bir ortam için PGP şifrelemesi.

E-postaya ek olarak, e-posta istemcisi, genel verimliliği artıran bir takvim, görevler, kişiler ve sohbet içeren basit, ücretsiz bir kullanıcı arayüzü sunar.

eM Client, daha üretken olmanıza yardımcı olmak için bir sohbet, muhataplarla yazışma geçmişi, bir takvim, görevler ve kişiler sunar.

Thunderbird

Thunderbird

Mozilla Thunderbird, Windows 11 ile uyumlu, ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform e-posta istemcisidir, bu nedenle gerçekten yararlı olur.

Thunderbird, kişisel bilgi yöneticiniz, haber istemciniz, Feedreader ve sohbet istemciniz ve piyasadaki en yönetilebilir e-posta istemcilerinden biridir.

Gmail hesapları, Office 365 e-posta hesapları ve özel etki alanlarına sahip e-posta hesaplarının tümü Thunderbird tarafından desteklenir.

Thunderbird’ün bazı önemli varlıklarına bir göz atalım :

 • Benzersiz kişiselleştirilmiş posta adresleri oluşturun
 • Ek hatırlatıcısı, belirli bir dosya türünden bahsettiğinizde
 • Gelen kutusu alanından tasarruf etmek için Mesaj Arşivi
 • En önemlisi, güçlü anti-spam ve kimlik avı koruması itibarı
 • Yüksek şifreleme standartları

Thunderbird’ün ağır dosya yönetimi özelliği sayesinde, büyük dosyaları sıkıştırma ihtiyacı artık ortadan kalkıyor. Artık büyük dosyaları sıkıştırmaya ve açmaya gerek yok.

Mozilla, web aramalarını Thunderbird’e entegre ederek Firefox’un gücünden yararlandı. Programın sağ üst köşesinde, web arama kutusuna yazın veya bir e-postada belirtilen bir anahtar kelimeyi sağ tıklayın ve web’de arama yapmayı seçin. Geçmiş e-postaları dizine eklemek, onları aramayı daha kolay ve daha kesin hale getirir.

Spike

Spike

Spike, e-posta, grup sohbeti, notlar, görevler ve görüntülü sohbetleri birleştiren. Windows 11’e uygun modern e-posta uygulamaları kategorisindedir.

Eski e-postalarınızı multimedya mesajlaşmaya, video ve telefon görüşmeleri içeren sohbet benzeri bir arayüze dönüştüren bir e-posta uygulamasıdır. Hop, uygulamanın orijinal adıydı.

Ayrıca, ne yapmanız gerektiğini anlamak için uygulamalar arasında geçiş yapmadan işinizi bitirmeye odaklanabilirsiniz. Bunun iş akışı, zaman yönetimi ve üretkenlik üzerinde büyük etkisi vardır.

Spike Mail’in bazı önemli varlıklarına bir göz atalım :

 • E-postayı üç tür görüşmeye ayırır.
 • Takvim, kişi listesi ve Gruplar
 • E-postaları otomatik olarak öncelikli veya diğer olarak sınıflandırır 
 • Mobil, masaüstü ve web’de kullanım sağlar
 • GIF’ler, hızlı biçimlendirme, emoji ve dosya ekleri
 • Dropbox ve Google Drive gibi entegre bulut hizmetleri

Spike benzersizdir, bu nedenle gelen kutularında boğuluyorsanız denemenizi öneririz. Üstelik sohbetleri daha iyi anlayacaksınız.

Inky

Inky

Çeşitli e-posta istemci uygulamaları arasında Inky, Windows 11 sistemlerine uygun seçeneklerden biridir. Hemen hemen her popüler e-posta sağlayıcısını destekler ve e-posta bildirimleri almak için birden fazla hesap eklemenize olanak tanır.

Arayüz, Windows işletim sisteminin görünümüne benzer şekilde renkli ve temizdir. Ayrıca, inanılmaz derecede sezgisel ve sohbetleri ve e-posta yönetimini daha iyi anlamanızı sağlar.

Inky’nin kimlik korumalı şifrelemesi, sahte e-postaları imkansız hale getirerek kimlik avını ortadan kaldırır.

Örneğin, Inky özel bir kişiselleştirilmiş anahtar yaratır. Bu nedenle bu anahtar yalnızca en çok kullandığınız cihazlara sağlanır. Sonuç olarak, Inky kimliğe bürünmeyi ve sahteciliği imkansız hale getirir.

Inky Mail’in bazı önemli varlıklarına bir göz atalım:

 • Bilgisayarla görme, yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır
 • Kimlik avı saldırılarını algılar
 • Ürün sevkiyat takip mesajlarınızı otomatik olarak düzenler
 • Kişilerden gelen mesajlar parlak mavi bir damla ile vurgulanır
 • Daha az gerekli olan iletişimler ve istenmeyen e-postalar soluk görünüyor

Alınan mesajlarınızı iki şekilde görüntüleyebilirsiniz: birleşik veya filtrelenmiş bir gelen kutusunda.

Her durumda, tüm e-postaları veya yalnızca okunmamış, işaretlenmiş, iletilmiş. Yanıtlanmamış (yanıtlanmamış) veya 1MB’den büyük veya ek içeren e-postaları görüntüleyebilirsiniz.

TouchMail

Windows 11 için en iyi E-Posta Uygulamaları

TouchMail, bir Windows 11 PC için e-posta uygulamalarına yönelik. Bir tane arıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken grafik bir yaklaşımdır.

Uygulama yalnızca Windows kullanıcıları tarafından kullan ve e-postaları renk koduna göre düzenler. Basit dokunmatik arayüzü sayesinde. TouchMail’in kullanımı kolaydır ve aynı anda birden fazla e-postayı taramanıza olanak tanır.

Örneğin, beynimiz görsel sinyalleri kelimelerden çok daha hızlı ve sezgisel olarak alır. Bu nedenle odaklanmayı sürdürmek daha kolaydır. Tek dokunuşla silme, renk kodlu mesajlar ve postanızdaki profil resimleri gibi özellikler, gelen kutunuzu yönetmeyi daha kolay ve daha hızlı hale getirir.

TouchMail anahtar varlıklarından bazılarına bir göz atalım :

 • Postalarınızın nereden geldiğine dair bir perspektif elde etmek için uzaklaştırabilirsiniz.
 • Gönderenlerin profil resimleri ve logoları
 • İşyerinizde veya hareket halindeyken e-postanızla etkileşim kurun
 • Fare ve klavye, dokunma veya kalem işlevi
 • OneDrive, Dropbox, Box, iCloud ve Google Drive gibi entegre Bulut depolama hizmetleri

Touchmail’in Ücretsiz sürümü 2 hesabı destekler ve Touchmail’in ücretli sürümü 6 adede kadar hesabı destekler.

Hepsinden önemlisi, TouchMail, zaman yönetimine ve güzel bir iş akışına karşı koyan aşırı e-posta sorununa sezgisel bir yanıttır.

İster kişisel ister kurumsal mesajlaşma hesapları için seçin, üretkenliği artırmaya yönelik farklı bir yaklaşımdır.

TouchMail, gelen kutunuzu temiz ve önemli. E-postalarınızı kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda tutmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Zengin 3D gösterimler ve tanıdık hareketler sayesinde. E-postalarınıza hızlı bir şekilde bakmanız gerektiğinde, bu uygulama kullanışlı oluyor.

Neden web postası yerine bir e-posta uygulaması seçmeliyim?

Webmail’in en önemli avantajları ücretsiz olması, hemen hemen her bilgisayardan erişilebilmesi. Ve zaman alıcı indirmelere gerek kalmadan otomatik olarak güncellenmesidir.

Web postasını kullanmanın gerçeği, tamamen güvenlik ve gizlilik endişelerinin yanı sıra kişiselleştirme ile ilgilidir.

Örneğin, bir e-postanın bir kopyasını saklamak gerçekten yardımcı olur. Bu şekilde, bir İnternet kesintisi sırasında veya e-posta servis sağlayıcısı çökse bile. İstediğiniz zaman görüntüleyebilir, silebilir veya yedek kopyalar oluşturabilirsiniz.

Bağımsız e-posta uygulamaları. JavaScript gibi eklentilere ve eklentilere bağlı olan tarayıcı tabanlı web postasından daha güvenlidir. Bu, kullanıcıları bilgisayar korsanlarına veya kötü amaçlı yazılımlara maruz bırakan bir dizi güvenlik sorunu yaşadı.

Doğru, bir virüs bu bağımsız uygulamayı ele geçer. Ancak bundan kaçınmak için bilgisayarınızı en son güvenlik yamalarıyla güncel tutun ve sizi birçok sorundan kurtarabilecek Windows 11 için En İyi Antivirüs Programı çözümü kullanın.

En önemlisi, e-postadaki sizin bilmediğiniz ekleri açmaktan veya gömülü bağlantılara tıklamaktan kaçının.

Sonuç olarak, en iyi e-posta uygulamaları seçmek her kişi için kişisel bir karardır. Herkesin ihtiyacı farklı olduğu için bir kişide işe yarayan uygulamalar başka bir kişide çalışır.

Umarız önerilerimiz seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olur.

Bu yüzden hangisinin size uyacağına ve. Windows 11 PC’niz için en iyisi olacağına karar vermek size kalmış. Her şeyden önce, Windows 11’de hangi uygulamalarla çalışmayı seçiyorsunuz? Aşağıdaki yorum alanında bize bildirin.