Ana Sayfa Oyun Xbox One’da Discord nasıl kullanılır ?

Xbox One’da Discord nasıl kullanılır ?

0
11858 teknik destek

Discord’un Xbox One’da nasıl kullanılacağını inceliyoruz.

Öncelikle Xbox Live’daki sohbet hizmeti oldukça sağlamdır, Xbox One’da Discord bazen ekstra özelliklere sahip özel bir hizmet istersiniz.

Xbox Series X ve Xbox Series S sayesinde kuşkusuz biraz uzun süren ile entegrasyonu sayesinde , Discord, bir oyuna daldığınızda arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanın en iyi yollarından biridir. büyük oyun oturumu. 

Discord’un sağlamlığı ve kapsamı sayesinde, farklı platformlardaki insanlarla tek bir hesaptan iletişim halinde kalabilirsiniz. Ayrıca, Discord’u kurmak çok basittir, işte bunu nasıl yapacağınız.

Xbox One’da iste Discord kurulumu ?

1. En önemli adım, yapması kolay ve ücretsiz olan kendi Discord hesabınızı oluşturmaktır . Sadece bir kullanıcı adı ve şifre seçin ve Discord’un doğrulayabilmesi için gerçek e-posta adresinizi eklediğinizden emin olun. Discord nasıl kullanılır Tüm bunlar mobil ve masaüstü uygulamalarında veya Discord’un web sitesinde yapılabilir.

2. Daha sonra hesaplarınızı bağlamanız gerekir. Hesabınızı birbirine bağlamak için Xbox One’ınıza gitmeniz gerekir, ekranın sol üst köşesinden oyuncu etiketinizi seçin. Ev ve Sistem menülerinin altından Ayarlar’ı ve ardından Hesap’ı seçin Buradan Xbox hesabınızın geçiş anahtarını girmenizi isteyecek olan Bağlantılı sosyal hesapları seçmek istiyorsunuz.

Oradan Discord kutucuğunu seçin ve bağlantı işlemi başlayacaktır.

11858 teknik destek

3. Discord uygulamasına gidin ve bir donanıma benzeyen Ayarlar’ı seçin. Buradan Bağlantılar’ı ve ardından Ekle’yi seçin . Oradan Xbox logosunu seçin.

4. Bunu seçtiğinizde, TV ekranınızda bir PIN belirecektir. Discord uygulamasına yazın, hesaplarınız anında birbirine bağlanacaktır.

 

Xbox One’da anlaşmazlık genel izlenimler

Bağlantılı Xbox ve Discord profillerine sahip olmak ne kadar düzgün olursa olsun, Xbox’ın Discord entegrasyonu inanılmaz derecede sınırlıdır. Uygulamanın Xbox One’da üç yıldan fazla bir süredir mevcut olduğu göz önüne alındığında, durumun ne zaman iyileşebileceğini söylemek mümkün değil.

Şu anda bu platformlar arası Discord entegrasyonunun yapabileceği tek şey, sizin ve arkadaşlarınızın Xbox One’da ne oynadığınızı göstermek.

Bu, arkadaşlarınızla oyun oturumlarınızı koordine etmek için faydalı olabilir, ancak bu, Discord’un PC’de sunduğu şeylerin yalnızca küçük bir örneğidir. Aslında, Microsoft hizmeti Xbox ekosistemine getirdiğinde, platformlar arası sesli sohbetin olmaması büyük bir eksikliktir. 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikWindows 11 için en iyi E-Posta Uygulamaları
Sonraki İçerikSteam.emu.in Hatasının Çözümü

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.