Ana Sayfa Destek WarCraft 3 Reforged

WarCraft 3 Reforged

0
WarCraft 3 Reforged
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Blizzard’ın 3 Haziran 2002 tarihinde piyasaya sürdüğü strateji oyunu olan WarCraft, remastered sürümüyle WarCraft 3 Reforged olarak 16 yıl sonra oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Oyun severler WarCraft 4 serisinin çıkmasını beklerken Blizzard oyunculara ters köşeye yaparak WarCraft 3 Reforged ile gündeme geldi.

 

16 yıllık uzun bir aradan sonra tekrar sahalarda!

WarCraft 3 Reign of Chaos,16 yıldan sonra yeniden sahalarda yerini alıyor. Büyük değişikliklere giden oyun; geliştirilmiş grafikler, düzenlenmiş karakterler ve animasyonlar, yenilenmiş haritalar ve hikaye modları, farklı arayüzü, ve 4K desteği ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. WarCraft 3 Reforged’ın BlizzCon 2018 etkinliğinin açılışında tanıtımı yapılması ve gelecek yıl stratejik oyun platformu içerisinde yer alması bekleniyor.

 WarCraft 3 Reforged

Blizzard, WarCraft severlerden aldığı geri bildirimlerle oyunda kahramanların, birimlerin ve haritada dolaşan yaratıkların güçlerini dengelemek için değişikliğe gittiklerini belirtti. Bununla birlikte oyundaki sinematikler ve senaryonun seyrinde değişikliğe uğrayacak. Blizzard’dan Brian Souza ve Pete Stillwell, yaptıkları açıklamalarda WarCraft severlere, bu oyunun daha tamamlanmamış olduğuna inandıklarından dolayı bu kararları aldıklarını belirtti. İkilinin verdiği bir diğer haber ise, Warcraft dünyasında geçen romanların yazarı Christie Golden’in Warcraft 3 ve World of Warcraft hikayelerinin de düzenlenmesinde etkili olacağı belirtildi. Önceki serilerde arka planda kalan, fakat bugün pek çok oyun severin bildiği Sylvanas, Jaina gibi karakterler de daha fazla öne çıkacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Warcraft 3: Reforged ,eski Warcraft tadını yenilenen grafiklerle koruyacak. Eski grafikler modern sistemlere uyumlu hale gelecek.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.