Ana Sayfa Haberler Apple AirTag ile Herşeyi Konumlandırın

Apple AirTag ile Herşeyi Konumlandırın

0

Apple tarafından geçtğimiz günlerde gerçekleştirilen Spring Loaded etkinliği bir çok yeni teknolojiyi son kullanıcı ile buluşturdu. Lansmanın en sıradışı ürünü hiç şüphesiz evinizde bulunan herhangi bir eşyanızı kolaylıkla konumlandırabileceğiniz Apple Air Tag ürünü oldu diyebiliriz. Kullanıcıların uzunca bir süredir kullandığı iPad’imi Bul, iPhone’umu Bul teknolojisinin birebir benzeri izler taşıyan Apple AirTag herhangi bir eşyanızın kayıp olma ihtimalini en aza indirgiyor. Sonradan eklenilen bir pil ile 1 yıla varan kullanım imkanı sunabilen AirTag teknolojisi, herhangi bir Apple ürününüz ile eşleştirilerek kullanılabiliyor. Apple ürününüzün Bluetooth ağı üzerinden takibi yapabilen AirTag kapsül üzerine yerleştiği her cismi konumlandırabiliyor.

Bütün Apple cihazlarla eşleşse bile tam konumlandırma özelliği yalnızca;

  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max
  • iPhone 12 ve iPhone 12 mini
  • iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max  ürünlerinde çalışabilen ürün Siri üzerinden kontrol edilebiliyor. Oldukça küçük bir yapıya sahip olan Apple AirTag cüzdan dahil bir çok kişisel eşya içerisine konumlanabiliyor. Suya ve toza karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürün doğrudan yağmura maruz kalsa bile konumlandırmayı sürdürebiliyor. Apple U1 çip ile mükemmel yakın konumlandırma sunabilen AirTag, yerleşik hoparlör sistemi sayesinde sesli uyarılar ile kullanıcılara oldukça konforlu bir kullanım sunuyor.

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Beklenildiği üzere kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilen CR2032 pil ile çalışan ürün, tam dolu pil ile 1 yıla varan kullanım ömrü sunuyor. Hermes markası ile birlikte tasarlanan oldukça şık bir versiyonunun da bulunduğu istenildiği takdirde anahtarlık olarak da kullanılabiliyor. 299₺ başlangıç fiyatı ile tüketicilere sunulacak olan Apple AirTag, toplu ürün almak isteyen kullanıcılara 4 adet ürün satın alındığında %20’ye indirim imkanı sunarak 999₺ fiyat etiketiyle satılıyor.

Apple AirTag‘iniz ile konumlandırılmış eşyalarınızı iCloud üzerinden cihazlarım ekranında takip ederek konumlarına erişebiliyoruz. 5 farklı renk seçeneğine sahip olan Apple AirTag‘in yakın bir zaman içerisinde ülkemizdeki Apple Store ve çeşitli zincir mağazalarda vitrinlerindeki yerini alması bekleniyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA