Ana Sayfa Haberler Telefonunuz İçin Profesyonel Özellikte 10 Uygulama

Telefonunuz İçin Profesyonel Özellikte 10 Uygulama

0
Telefonunuz İçin Profesyonel Özellikte 10 Uygulama

• Afterlight
‘Afterlight’ basit kaydırma çubukları ve katmanları sayesinde fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz güzel bir uygulama. Birçok filitreye sahip, fakat uygulamanın öne çıkan özelliği ‘ışık sızıntısı paketleri’. Bu filitreler bir çok renk aralığına sahip, ayrıca opasiteleri de değiştirebiliyor.

Telefonunuz İçin Profesyonel Özellikte 10 Uygulama
• Repix
Kaydırma cubukları ve filtrenin dışında, fotoğraflarınzın üzerinde çizim yapmanızı sağlayan bir özelliğe sahip. Fotoğraflarınızın üzerine ekleyebileceğiniz duman fırçaları, yıldızlar bokehler bulunuyor.

• Facetune
Her türlü fotoğrafınızı rötuşlamak ve mükemmel hale getirmek için kullanılan bir uygulama. Portrelerinize kolaylıkla rötüş yapabilir ve sanatsal bir hava katabilirisiniz.

• Ps Express
‘Ps Express’ inanılmaz keskinleştirme ve yoğun rötuş becerilerine sahip bir uygulama. Genel anlamda filirteleri iyi ve ‘kırmızı göz’ giderme de, özellikleri arasında bulunuyor. Çektiğiniz fotoğrafları ‘Photoshop’a aktarmadan önce kullanabileceğiniz harika bir uygulama.

• Eyeem
‘Eyeem’, filtre ağırlıklı, sosyal medya paylaşım temelli bir uygulama. Piyasada bulunan diğer uygulamalara nazaran çok derin olmasa da, başka yerde bulamayacağınız birçok filitreyi de bünyesinde barındırıyor.

• Instagram
Şu ana kadarki en iyi fotoğraf paylaşım uygulaması olan ‘Instagram’, sanatsal görseller oluşturmaktan ziyade arkadaşlarınızla etkileşime girebileceğiniz bir uygulama. Ayrıca ‘Instagram’ bulunan harika filitreler, kaydırma cubukları sayesinde fotoğraflarınıza güzel tonlar kazandırabilirisiniz.

• Snapseed
‘Snapseed’, ‘Google’ tarafından geliştirilmiş, eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir. İyileştirme yapılan fırçalar, HDR ve perspektif gibi 29 farklı araç ve filitre bulunduran ‘Snapseed’ ile ‘JPG’ ve ‘PNG’ formatındaki fotoğraflarınızı da açabilirsiniz.

• Fotor

Tek nokta fotoğraf düzenleme, paylaşma ve satış platformu. Denemenizi önerdiğimiz harika bir uygulama.

• Vsco
Gelişmiş mobil ayarları ve kamera kontrolleri ile, fotoraf çekip düzenleyeceğiniz bir uygulama. Ayrıca topluluklara katılarak, dünyanın her yerinden insanlara erişebilirsiniz.


• Pixlr

‘Pixlr’ uygulaması çok sayıda ‘katman’, ‘bokeh’, ‘havai fişek’ ve ‘alev’ efektlerine sahip. Fakat bu uygulamanın asıl parladığı nokta ise ‘yumuşak odak’ etkisi. Ayrıca bu uygulama sayesinde fotoğraflara yazı ve çıkartma ekleyebiliyorsunuz.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.