Ana Sayfa Haberler ‘WhatsApp’a Gelen 2 Yeni Özellik!

‘WhatsApp’a Gelen 2 Yeni Özellik!

0

Getirmiş olduğu güncellemelerle kullanıcılarının göz bebeği haline gelen, sunduğu özelliklerle kullanıcılarına keyifli deneyimler yaşatan ‘WhatsApp’, son yenilikleriyle birlikte yine dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış görünüyor.
Bir mesajlaşma uygulaması olarak bilinen ‘WhatsApp’, kısa süre içerisinde dünyanın en çok giriş yaptığı ve kullandığı uygulamalar kategorisinde yerini aldı. Yakın zamanda sunacağı yeni güncellemeler üzerinden getireceği yeni özelliklerle yine kullanıcılarına güzel bir sürpriz yapan ‘WhatsApp’, getireceği yeni özelliğin, ‘Facebook’ta da kullanılan ‘renkli durum paylaşımı’ olduğunu açıklamıştır.

‘WhatsApp’a Gelen 2 Yeni Özellik!
WhatsApp’ ilk olarak, metin paylaşımı özelliği ile başladı ve her geçen gün kendini geliştirerek bu özelliğe, fotoğraf ve video paylaşım özelliklerini ekledi. Kısa zaman önce de, tıpkı ‘Facebook’ta ve ‘Instagram’da olduğu gibi ‘30 saniyelik hikaye paylaşımı’ özelliğini getirerek, kullanıcılarına daha keyifli bir kullanım imkanı sundu.

En kullanışlı mesajlaşma uygulaması olan ‘WhatsApp’ta ‘durum’ özelliği, yaklaşık olarak 300 milyon kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılıyor.
‘WhatsApp’, getirdiği 2 yeni özellikle, ‘durum’ özelliğinde yapılacak paylaşımları daha eğlenceli bir hale getirmeyi hedefliyor. ‘Renkli paylaşım özelliğinin’ kullanıcıları çok etkileyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.