Ana Sayfa İnternet Mobil sohbet odası uygulamaları

Mobil sohbet odası uygulamaları

0
11858 teknik destek

Sohbet odaları bir zamanlar sahip oldukları sevgiyi alamıyor. Discord IRC ve diğer benzer sohbet servisleri, veriye dayalı mesajlaşma servislerindeki artışa rağmen artık pek fazla mevcut değil. Ancak, onları nerede bulacağınızı biliyorsanız,

hala bazı mükemmel sohbet odası deneyimleri var. Grup sohbetlerine izin veren bir sürü mesajlaşma uygulaması var. Aslında, hemen hemen hepsi bilgimiz dahilindedir. Ancak, bu uygulamalar nadiren rastgele insanlarla katılmak ve etkileşim kurmak için herkese açık sohbet odalarına sahiptir. Tek istediğiniz bir grup mesajlaşmasıysa, hemen aşağıda bağlantılı en iyi mesajlaşma uygulamaları listemizi önerebiliriz. Aksi takdirde, Android için en iyi sohbet odası uygulamalarına göz atalım!

Amino

Amino, Band veya Discord gibi uygulamalara benzer şekilde popüler bir sohbet odası uygulamasıdır. Çeşitli konular için çeşitli topluluklar vardır ve isterseniz kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Discord çoğunlukla oyunculara hitap etmeyi sever, ancak Amino mümkün olduğunca çok insana hitap etmeyi sever ve muhtemelen bu yüzden bu kadar popüler.  Ancak, insanlar Instagram ve Snapchat tarzı hikayeler, anketler ve testler ekleme ve hatta video izleme veya blog okuma gibi çeşitli ekstralar için kalıyor. Bu tür şeylerle ilgileniyorsanız, garip bir şekilde temiz hepsi bir arada tarzı sohbet.

11858 teknik destek

Discord

Discord, listedeki en popüler sohbet odası uygulamalarından biridir. Normal insanlardan ziyade ağırlıklı olarak oyuncular içindir. Ancak normal insanlar da kullanır. Bu sadece bir çok özelliği olan bir sohbet odası uygulamasıdır, bu yüzden onu sadece oyun oynamak için kullanmanız gerektiğini düşünmeyin. Bu, çoğunlukla özel sohbet odalarında cüret eder, ancak onları ararsanız, orada bazı genel sohbetler de vardır. Diğer bazı özellikler arasında sesli kanallar, bireysel üyeler arasında doğrudan mesajlar bulur ve istediğiniz kadar sunucuya katılabilirsiniz. Ayrıca kullanımı tamamen ücretsizdir. 4,99$’lık abonelik, yalnızca GIF ifadeleri gibi kozmetik ekstralar ve herhangi bir sunucuda herhangi bir ifadeyi kullanma yeteneği ekler.

okumaya devam edin: Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Telegram

Telegram, listedeki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biridir. Öncelikle grup sohbeti işlevine sahip özel bir sohbet uygulaması olarak işlev görür. Ancak uygulamada sohbet odaları (kanallar olarak anılıyor) oluşturabilirsiniz. Bu kanallar özeldir. Bununla birlikte, tonlarca kuruluş, kişi, grup vb., iletişim uğruna sohbetlerini herkese açık hale getirir. Ayrıca kanallar oluşturabilir ve bağlantıyı istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Telegram’ın herkese açık bir sohbet odası topluluğu olması harika olurdu. Ancak özel sohbet odası topluluğu o kadar iyi ki neredeyse aynı derecede iyi. Google Arama’da hazır bulunan kanalları aramanız yeterli olabilir.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikKeenetic Viva WiFi Mesh Kurulumu
Sonraki İçerikYoutube Hesap Birleştirme
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.