Ana Sayfa Destek Snapchat Sound: Snap’larınıza Müzik Nasıl Eklenir?

Snapchat Sound: Snap’larınıza Müzik Nasıl Eklenir?

0

Bu makale, yerleşik öne çıkan sesleri kullanarak veya kendi seslerinizi kaydederek Snapchat fotoğrafınıza veya video çekimlerinize nasıl ses ekleyeceğinizi açıklar.

Snap’larınıza Öne Çıkan Sesler Nasıl Eklenir?

Snapchat, fotoğraf veya video çekimlerinize otomatik olarak ekleyebileceğiniz çeşitli şarkı klipleri sunar. Tik Tok gibi diğer uygulamaların aksine, Snapchat’ın öne çıkan ses kitaplığı şu anda çok küçüktür ve belirli şarkıları veya sesleri aramak için bir arama işlevi içermez.

-Snapchat uygulamasında, alt menüdeki “Kamera” simgesine dokunarak snap sekmesine gidin.

-Çekmeden önce mi yoksa çektikten sonra da fotoğrafınıza bir ses eklemek isteyip istemediğinize karar verin. Daha sonra eklemeye karar verirseniz, fotoğrafınızı çekin veya videonuzu şimdi kaydedin.

-Ekranın sağ tarafındaki dikey menüde “Müzik” simgesine dokunun.

-Her biri bir küçük resim, parça adı ve sanatçı adı içeren bir liste veya parçaları görüntüleyen “Öne Çıkan Sesler” sekmesi görünecektir. Bir önizlemeyi dinlemek için herhangi bir parçanın sağındaki oynat düğmesi simgesini seçin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

-Bir parçayı önizledikten ve çırpışınız için ses olarak eklemek üzere bir parçaya karar verdikten sonra, alttaki mavi İleri düğmesine dokunun.

-Anlık önizlemenizde, isteğe bağlı olarak ekranın altındaki “Ses Zaman Çizelgesini” seçerek etrafına sürükleyin ve eklenecek sağ bölümü seçin, ardından onaylamak için onay işareti simgesine dokunun.

Parça adını ve sanatçı adını gösteren bir ses grafiği çıkartması, fotoğrafınızın üzerinde görünecektir. Bunu ekranın herhangi bir yerine sürükleyip bırakabilirsiniz, ancak altta görünen çöp kutusu simgesine sürükleyip bırakmayı seçerseniz, sesiniz kaybolacaktır.

-Normalde yaptığınız gibi çıkartma ve filtre gibi özellikleri düzenlemeye veya eklemeye devam edin, ardından bunu arkadaşlarınıza göndermek veya hikayelerinize göndermek için mavi ok düğmesini seçin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kendi Seslerinizi Fotoğraflarınıza Nasıl Ekleyebilirsiniz?

Snapchat’ın yerleşik özellikli seslerinden kullanmak istediğiniz bir ses bulamazsanız, uygulamada kendi sesinizi kaydedebilir ve otomatik olarak snapinize ekleyebilirsiniz.

-Yukarıdaki birden üçe kadar olan adımları izleyin.

-“Öne Çıkan Sesler” sekmesinde, üst taraftaki “+ Ses Oluştur’a” dokunun.

Sesiniz çalarken, cihazınızda başka bir uygulamada veya ortamınızda, kaydı başlatmak için “Kaydet” düğmesine dokunun.

Sesi kaydetmeyi durdurmak için “Kaydet” düğmesine tekrar dokunun.

-Sesinizin bir önizlemesi çalmaya başlayacaktır. “Ses Adı” alanına bir ad yazın, isteğe bağlı olarak “Bu ses herkese açık hale getirilsin mi?” düğmesini yaygın olarak erişilebilir hale getirin ve ardından isteğe bağlı olarak ses klibinizi kırpmak için “Ses Zaman Çizelgesi’nin” başındaki ve sonundaki kapakları kaydırın.

-Mavi “Sesi Kaydet” düğmesine dokunun.

-Snapinize eklemek ve önizlemek için kaydedilen sesi seçin. İsteğe bağlı olarak, etrafına sürüklemek için ekranın altındaki “Ses Zaman Çizelgesini” seçin ve eklenecek sağ bölümü seçin, ardından onaylamak için onay işareti simgesine dokunun.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA