Kyvol Cybovac E31 robot süpürge sadece evinizi süpürmekle kalmaz, aynı zamanda zeminlerinizi paspas yaptırabilirsiniz. 600 ml büyük toz haznesi ve 300 ml su deposu ile E31, ev işlerinde size kesinlikle yardımcı olabilir. Cihazın kurulumuna başlamadan önce bir kaç harika özelliğinden bahsedelim.

Gelişmiş Gyroptic Akıllı Navigasyon: Cybovac E31, gelişmiş jiroskopik navigasyonu mevcuttur. Böylece verimli bir zig-zag rotasını izleyerek evinizi temizler ve temizleme verimliliğini %30 oranında artırır.

2200Pa Güçlü Emiş: 2200Pa’ya kadar süper güçlü emiş gücüyle Cybovac E31 temizlikte yeterli güce sahiptir. Bu sayede yiyecek kırıntılarını ve evcil hayvan tüylerini halıların derinliklerinden kolayca süpürebiliyor.

150 Dakika Uzun Çalışma Süresi: Cybovac E31, güçlü 3200mAh pil ile birlikte gelir. Bu pil ile yaklaşık 150 dakikaya kadar çalıştırabilirsiniz. Büyük evler için yeterli bir özelliktir.

Kolay Kyvol Uygulaması ve Ses Kontrolü: Kyvol uygulaması ile robot süpürgenizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Cybovac E31, Alexa ve Google Assistant ile çalıştığı için temizliği sadece sesinizle başlatabilirsiniz.

11858 teknik destek

Kyvol Cybovac E31 Teknik Özellikleri

Otomatik Sarj Fonksiyonu: Pil seviyesi% 12’nin altına düştüğünde, sarj istasyonuna geri dönüyor. Bir sonraki ihtiyaç için kendini sarj edecektir.
Temizleme Verimliliği: Cybovac E31, odadaki göreceli konumunu hesaplayabiliyor. Böylece evi mantıklı bir şekilde gezip ve temizleyebiliyor. Ayrıca bu özelliği ile de daha önce ziyaret ettiği alanları tekrar temizlemeyecektir.
İzin Verilmeyen Alanlarınızı Ayarlama: Sanal duvar oluşturarak temizlemesini istemediğiniz alanları seçerek engelleyebilirsiniz.
Düşmeden Temizlik: Son derece hassas düşme önleyici sensörlerle donatılmış Cybovac E31’iniz, düşme riski olmadan merdivenlerin yakınını temizleyebiliyor.
300ml Su Tankı: Zeminlerinizdeki en zorlu lekeleri çıkarmak için 300 ml su haznesiyle birlikte gelir.
Dayanıklı Paspas Bezi: Paspas bezinin üzerindeki kanca şeklindeki pamuk lifleri, zemin lekelerine karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece size anında temiz zeminler sağlayacaktır.
Kyvol Cybovac E31 Kurulumu
Kuruluma başlamadan sarj ünitesini evinizde yeri sabit kalacak bir konuma yerleştiriniz. Sarj ünitesinin sağ ve sol tarafında 30cm kadar bir boşluk alan olursa robot süpürgeniz daha rahat hareket edecektir. Robot süpürgeyi sarj ünitesine yerleştiriniz.
Eğer fibernet kullanıyorsanız modeminizde 2.4 ghz ve 5 ghz olmak üzere iki farklı frekans vardır. Sağlıklı bir kurulum için 2.4ghz ile telefonunuzu Wi-Fi ye bağlayınız. Uygulama mağazasından Kyvol uygulamasını indirin.
Kyvol Cybovac E31 Robot Supurge Kurulumu1
Uygulamayı açtıktan sonra üyelik işlemlerinden oturum açınız. Bu arada telefonunuzda bluetooth ve konum servislerinin açık olmasına dikkat ediniz. Cihaz ekle diyerek robot süpürgenizi seçiniz.
Kyvol Cybovac E31 Robot Supurge Kurulumu2
Telefonunuzdan bilgiler cihaza eklenirken bu sırada telefonunuzu robot süpürgeye yakın tutmanız gerekmektedir. Bir kaç dakika bekledikten sonra işlem tamamlanıyor. Temizliğe başla komutu ile ilk çalıştırmayı gerçekleştirebilirsiniz.