Ana Sayfa Haberler iPhone’um, PlayStation 4 (PS4) Remote Play Özelliğini Destekliyor mu?

iPhone’um, PlayStation 4 (PS4) Remote Play Özelliğini Destekliyor mu?

0

iPhone’unuzda, iOS 12.1 veya üstü iOS sürümü yüklü olduğu sürece, PlayStation 4 (PS4) Remote Play özelliğini destekleyecektir. Bunun için, iPhone 7 veya üzeri bir iPhone cihaz kullanmanızı öneririz.

PlayStation 4 (PS4) Remote Play Nedir?

PlayStation 4 (PS4) Remote, PlayStation kullanıcılarının oyunlarını bilgisayara aktarmasını ve mobil cihazları seçmesini sağlayan bir uygulamadır. Aylık olarak ödeme yapmanız gereken ayrı bir akış hizmeti (video oyun servisi) değildir. Bu özelliği kullanmak için bir PlayStation 4 oyun konsoluna sahip olmanız ve PSN’den (PlayStation Netwok), yayınlamak (oynamak) istediğiniz oyunlara sahip (abone) olmanız (ve satın almış olmanız) gerekir.

iPhone’umun, Hangi iOS Sürümünü Çalıştırdığını Nasıl Bilebilirim (Öğrenebilirim)?

iPhone’unuzda hangi iOS sürümünün çalıştığını bulmak, hangi iPhone modeline sahip olursanız olun, inanılmaz derecede kolaydır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Ayarlar (Settings) uygulamasını açın.
  • Genel (General) seçeneğini seçin.
  • Hakkında (About) seçin.

Gelen ekranda, hangi yazılım sürümüne sahip olduğunuz listelenecektir. PlayStation 4 (PS4) Remote, iOS 12.1’den önceki bir iOS sürümü ile çalışmayacaktır. iOS 12.1 altı bir iOS sürümüne sahipseniz, iPhone’unuzu güncellemeniz veya PlayStation 4 (PS4) Remote özelliği ile uyumlu olması için (iPhone 7 ve üzeri) yeni bir iPhone satın almanız gerekir.

iPhone’umda, PlayStation 4 (PS4) Remote Çalıştırmak için Başka Neye İhtiyacım Var?

PlayStation 4 (PS4) Remote, bağımsız bir akış (video oyun) hizmeti olmadığından, kullanabilmek için bir hesapla birlikte en son yazılım sürümünü çalıştıran bir PlayStation 4 (PS4) konsoluna ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca hızlı bir internet bağlantınızın olduğundan emin olmanız gerekir. PlayStation, en az 5 Mbps indirme ve yükleme hızı önerir.

Başka Hangi Cihazlar PlayStation 4 (PS4) Remote Özelliğini Destekliyor?

PlayStation 4 (PS4) oyunlarını (Windows) bilgisayarınıza, Mac’inize, iOS 12.1 veya üstü iOS sürümüne sahip Apple cihazlarınıza ve Android 5.0 veya üst Android sürümüne sahip olan Sony Xperia telefonlarına aktarabilirsiniz. PlayStation 4 (PS4) Remote özelliği, şu anda diğer Android cihazlarla uyumlu değildir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA