Ana Sayfa Multimedya Google Fotoğraflar İçin Alternatifler

Google Fotoğraflar İçin Alternatifler

0
Google Fotoğraflar açılmama sorunu
11858 teknik destek

Sınırsız fotoğraf yedekleme ile 15 GB ücretsiz depolama ile Google Fotoğraflar’a şüphesiz mükemmel bir bulut depolama hizmeti diyebiliriz. Ancak artık ücretsiz değil. 1 Haziran 2021’den sonra yüklenen tüm fotoğraf ve videolar artık 15 GB’lık ücretsiz depolama kotanıza dahil edilecek. Ücretsiz depolama alanınızı tükettikten sonra bir seçim yapmanız gerekecek. Google One abonelik planı satın alın veya başka birine bulut depolama hizmeti geçin.

Google Fotoğraflar’a tonlarca fotoğraf ve video yüklüyorsanız sizlere cazip fiyat seçenekleri sunuyorlar. Diğer popüler bulut depolama hizmetlerine kıyasla 15 GB ücretsiz depolama alanı veriyor. Ayrıca çok daha uygun fiyatlı planlar elde ettiğiniz için bir Google One abonelik planı satın alabilirsiniz. Yalnızca 5 GB ücretsiz depolama alanı sunan iCloud veya Microsoft OneDrive gibi uygulamalara göre Google Fotoğraflar daha avantajlı gelecektir.

Temel Google One abonelik planının maliyeti 100 GB depolama için ayda 5,79 TL, 200 GB depolama planı 11,59 TL ile fiyatlandırılır. Üst düzey 2 TB depolama planı değeri ise ayda 28,99 TL. iCloud 50 GB depolama için 6.49 TL, 200 GB depolama için 19,99 TL ve 2 TB depolama için 64,99 TL aylık ücret planı çıkarıyor. Microsoft OneDrive ise 100 GB depolama alanı için aylık 13,99 TL ücret alıyor.

Bu nedenle, en cömert bulut depolama hizmetini arıyorsanız; Google Fotoğraflar hala harika bir fırsat olmaya devam ediyor. Ancak, daha iyi ücretsiz depolama alanı sunan bir bulut yedekleme hizmeti istiyorsanız; işte size en iyi seçeneklerden bazıları.

Degoo

Google Fotoğraflar’a ilk en iyi alternatif Degoo’dur. Üç katmanlı üyelik planına sahiptir. 100 GB ücretsiz depolama alanı bulunur. 500 GB depolama sağlayan Pro düzeyi ve 10 TB depolama alanı sunan Ultimate düzeyi mevcuttur. Resimlerinizi ve videolarınızı kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca sponsorlu reklamları izleyerek veya arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek ek ücretsiz depolama alanı elde edebilirsiniz.

11858 teknik destek

TeraBox 

Daha önce Dubox olarak adlandırılan TeraBox, ikinci en iyi Google Fotoğraflar alternatifidir. Yüzlerce dosya, klasör, resim ve video yükleyebilirsiniz. Ayrıca çoğu kullanıcı için yeterli olması gereken 1 TB ücretsiz depolama alanı sunuyor. Böyle bir durumda ücretsiz depolama alanınızı tüketmeyi unutabilirsiniz. Tek dezavantajı, fotoğraflar için otomatik yedeklemeyi ücretsiz olarak etkinleştirebilirsiniz. Ancak videoları otomatik olarak yedeklemek için premium üyeliğe ihtiyacınız vardır.

Amazon Fotoğraflar

Bir başka harika seçenek de Amazon Fotoğraflar… Ancak bu uygulama bazı ülkelerde kullanımda değildir. Yakında diğer ülkelerde de piyasaya çıkması gündemde… 5 GB ücretsiz video depolama alanıyla ücretsiz sınırsız fotoğraf depolama alanı elde ettikleri için Amazon Prime üyeleri için iyi seçenektir.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikSolarwinds VSS hatası 0x8004231f
Sonraki İçerikYoutube Birtakım Reklamları Yasaklıyor!

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.