artık çizim yapabileceğimiz telefonlar ve tabletler var. İşte Android için çizim uygulamaları! 

Çizim neredeyse her yerde bulunan bir eğlencedir. Dünyanın her yerinden kültürlerden insanlar, kayıtlı tarihin öncesinden beri bunu yapıyorlar. Bu yazımızda akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için önerdiğimiz birkaç uygulama var. Bu Android için çizim uygulamalarını kullanarak çizimlerinizi mobil cihazlarınızda da yapabileceksiniz. Ayrıca bu sayede hem tasarımlarınızı istediğiniz yerde yapacaksınız. Hemde mouse klavye yerine parmaklarınızı yada dokunmatik kaleminizi kullanacaksınız. İşte size önerdiğimiz bazı Android için çizim uygulamaları;

İçerik konuları

Adobe Illustrator Draw

android cizim uygulamalari 1
Android için çizim uygulamaları’ndan Adobe Illustrator Draw.

Adobe Illustrator Draw ve Photoshop Sketch, Adobe’nin iki çizim uygulamasıdır. Illustrator Draw, katmanlar, her biri çeşitli özelleştirme özelliklerine sahip beş farklı kalem ucu dahil olmak üzere çeşitli çizim özelliklerine sahiptir ve hatta işinize daha ince ayrıntılar uygulamak için x64’e kadar yakınlaştırabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, paylaşmak üzere cihazınıza aktarabilir veya diğer Adobe ürünlerinde kullanmak üzere masaüstünüze aktarabilirsiniz. Photoshop Sketch’in kendine ait çeşitli özellikleri vardır. Her iki uygulama da birlikte çalışabilir, böylece ikisi arasında projeleri içe ve dışa aktarabilirsiniz. Bunlar ücretsiz indirmelerdir ve daha fazla özelliğin kilidini açmak için isteğe bağlı bir Creative Cloud aboneliği alabilirsiniz. Yada diğer Android için çizim uygulamaları için okumaya devam edebilirsiniz.

İLGİLİ BAĞLANTI: Telefonunuz İçin Profesyonel Özellikte 10 Uygulama

ArtFlow

ArtFlow, daha derinlemesine çizim uygulamalarından biridir. Şöhret konusundaki ana iddiası, sağladığı gülünç sayıda fırçadır. Resminizin parlamasını sağlamak için 70 fırça, leke ve diğer araçlardan birini kullanabilirsiniz. Ayrıca katmanlara sahiptir ve katman harmanlamayı içerir. JPEG, PNG ve hatta PSD’ye aktarabilir ve daha sonra Photoshop’a aktarabilirsiniz. Her şeyden önce, bir Nvidia cihazını sallıyorsanız Nvidia’nın DirectStylus desteğine erişebileceksiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için sağlam bir çok yönlü seçenek. Denemek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Google Play Pass kullanıyorsanız ArtFlow’u kullanmak da ücretsizdir.

android cizim uygulamalari 2
Android için çizim uygulamaları’ndan Artflow.