Günlük hayatımızda önemli yere sahip olan televizyonlar, fonksiyonellik bakımından artık farklı bir boyut kazanıyor.

Elektronik & Teknoloji pazarının deneyimli firması Rikomagic, televizyon dünyasına yeni ve özgün bir teknoloji sundu. MK802-IV ve MK902 modelleri ile Türkiye pazarına giriş yapan firma, herkesi Smart TV sahibi yapma yolunda ilerliyor.

Rikomagic’in, Android TV kategorisindeki televizyon tutkunları için geliştirip pazara sunduğu, Türkiye’deki serisi olan MK802-IV, boyutları ile dikkat çekiyor. USB hafıza kartı şeklinde tasarlanan ürün, boyutuna oranla büyük işler başarıyor. Android 4.2 sürümüne sahip olan ürün, Cortex Quad Core (4-çekirdekli) A9 işlemci ile donatılmış. 2 GB DDR3 belleği bulunan MK802-IV, geliştirilmiş ekran kartı ile televizyonda oyun oynama ve film izleme keyfini artırıyor. Dahili 8 GB, harici 32GB hafıza desteği bulunan ürün üzerinde HDMI, MicroSD, USB Host, USB OTG ve USB Power port girişlerini barındırıyor. Televizyona ya da bilgisayar monitörüne HDMI girişinden çok kısa sürede bağlanarak izleyiciyi dev bir Android televizyona ya da bilgisayara kavuşturan bu ürün ayrıca Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerine de sahip.

 

Eğlencenizi İkiye Katlayın

Standart Televizyonu Smart TV’ye Dönüştüren Rikomagic, Artık Türkiye’de!

Günün her saati sosyal medyayı, oyunu, haberi ve eğlenceyi dev ekrana taşıyan Rikomagic‘in diğer ürünü olan MK902 modeli, 4çekirdekli Rockchip 3188 işlemcisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dış yapısı ile ilgi toplayan ürün, gelişmiş teknik özellikleri ile gerçek bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Android 4.2 işletim sistemine sahip olan MK902‘yi, serinin diğer üyelerinden ayıran en belirgin özelliği ise dahili kamera ve mikrofon bulunması. Bu özellik ile görüntülü görüşmelerinizi artık televizyon ile gerçekleştirebileceksiniz. 8GB dahili hafıza ve 32 GB‘a kadar artırılabilen hafıza desteği bulunan MK902, Wi-Fi ve Bluetooth özelliğini de üzerinde barındırıyor. Multimedya sevenler için geniş video ve ses formatını destekleyen ürün, 4 USB, AV, RJ45, mikrofon ve kamera girişleriyle de kullanıcıya çok yönlü kullanım imkanı sunuyor.

 

Ayrıcalıklı Bir Televizyon Dünyası

Uygun bir fiyat etiketi ile satışa sunulan, hem akıllı televizyon hem tablet bilgisayar alma masrafını ortadan kaldıran Rikomagic’in akıllı ürünleri, klavye ve mouse işlevlerine sahip uzaktan kumanda ile yönetilebiliyor. Ürün, kullanıcıya, yattığı yerden internette dolaşma, harici hard disk bağlayarak müzik ve film arşivlerine ulaşma, oyun oynama imkanı sağlamakta. Eğitimden eğlenceye, haberden alışveriş, müzik, spor ve sağlığa kadar milyonlarca uygulamayı parmağınızın ucuna getiren, zengin kutu içeriği ile tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Rikomagic ürünleri, Digiturk Play desteğiyle de televizyon keyfini şenliğe dönüştürecek. Türkiye‘de 2-yıl garantili olarak R2Servis güvencesi ile satışa sunulan, küçük boyutlarıyla gideceğiniz her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz MK802-IV 399₺, MK902 ise sadece 499₺.

Son Güncelleme 27 Mart 2018 Yazar