Ana Sayfa İnceleme Apple Watch Series 8 Özellikleri

Apple Watch Series 8 Özellikleri

0
11858 teknik destek

Apple Watch Series 8 Özellikleri. Apple Watch Series 8 hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir.  Watch Series 8 ile neler yapılır?

Dünya üzerinde giyilebilir teknoloji oldukça yaygınlaşmaya başladı. Akıllı saatler bu teknolojinin en büyük örnekleri arasında yer aldı. Bu saatler sayesinde ancak gerek sağlık gerek günlük yaşam hakkında bir çok özelliği kullanmaya başladık.

Birbirinden farklı akıllı saat üreticileri meydana geldi ancak Apple tasarımı bir çok firmaya oranla kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.

Apple üretime sahip cihazların, güncelleme, uygulamaları ve yeni eklenen bir çok özellikleri bir çok beklentiyi karşıladı.  Bu makalemizde sık sorulan Apple Watch Series 8 akıllı saat özelliklerine göz atalım.

Apple Watch Series 8 sağlıklı hayat, kondisyon takibi ve teknolojik özellikleri olan ürün yeni portre seçenekleri ile kullanıcılarına farklı alternatifler sunmaya devam ediyor.

11858 teknik destek

 Apple Watch Series 8 Özellikleri

1) Odak özelliği, bu özellik sayesinde kullanıcının o an neye odaklandığına dikkat çeker. Dışarıdan gelen davranışları süzgeçten geçirerek, ancak kullanıcının odaklandığı anı belirler.

2) Mesajlaşma özelliği, Bu özellik sayesinde mesajlaşma amacı güder fakat sadece bu kadar ile kalmayıp çizim, emoji, karalama ve benzeri alternatifleri paylaşma özelliği sunar.

3) Uyuma ritmi, Apple Watch Series 8 sayesinde soluksuz uyku analizi yani siz uyurken aldığınız soluk hızını kaydeder. Sizlere  bu durumu bildirir.

4) Nefes egzersizi özelliğini sunar.

5) Düşünme önerisi kavrama yetkisi.

6) Fotoğraflar konusunda  oldukça  kaliteli hizmet veriyor.

7) Bu ürün üzerinde gelen güncelleme ile birlikte kalp atış hızı ve algoritmasını izleme imkanı sağladı.

8) HomeKit özelliği, saatin bu özelliği oldukça dikkat çekiyor. Kullanıcılar dışarıdaki insanı yani kapının önündeki kişileri kolundaki saat sayesinde görme imkanına sahiptir.

9)Akışta kalmak ve bilincinizi açık tutmak konusunda başarılı oldu.

10) Apple Watch Series 8 İçerisinde geliştirdiği yeni antrenmanlara yer vermiş halde.

Tüm bu özellikleri bir arada değerlendirdiğimiz de seri  günlük yaşam verilerimizi. Değerlendirebilmemiz için oldukça özellik eklemiş halde.

Gelişen teknoloji sayesinde giyilebilir teknoloji tüm dünyanın oldukça ilgisini çekti. Apple’ın sunduğu ve üretimini sağladığı olduğu bu akıllı saatler ise kullanıcılarının beğenisini aldı.

Bu makalemizde Apple Watch Series 8 özelliklerine değindik. Sizlerde bilgi almak isterseniz makalemizi incelemenizde fayda olacaktır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikPinnacle Studio 23 Plus nedir? 
Sonraki İçerikNetsparker Nedir?

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.