Youtube spam yorumların önüne geçme

YouTube, dünyanın en popüler yayın hizmetidir. Orada ne bulabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Hizmet o kadar büyük ki, tüm içeriğe göz atmak için birden fazla uygulama var. Hepsi, YouTube‘un çeşitli bölümlerini farklı şekillerde keşfetmenize olanak tanır. İşte 5 adet YouTube uygulaması ve yapabildikleri! Biz YouTube Gaming, 2019 yılının Mayıs ayında kapatıldığından ve ayrıca Android 11 Daydream desteği tamamen kaldırıldığından ve Google VR alanından çıkıyormuş gibi göründüğünden YouTube VR‘ı (Google Play bağlantısı) da eklemedik.

YouTube

YouTube, temel YouTube deneyimidir. Aboneliklerinizi yönetmenize, video izlemenize, yorum yapmanıza, oynatma listeleri oluşturmanıza, bazı filmler izlemenize (satın alırsanız), canlı akışları izlemenize ve YouTube Originals içeriğiyle etkileşim kurmanıza olanak tanır. Buna abonelikler, yorumlar ve beğenilerinize göre bir keşfet bölümü gibi şeyler de dahildir. Çoğu kişi bu uygulamayı ve ne yaptığını bilir. Bu muhtemelen kullandığınız ve en aşina olduğunuz uygulama. YouTube Premium, aylık 12,99 ABD doları tutarında isteğe bağlı bir aboneliktir. YouTube Originals içeriğini açar, reklamları kaldırır, arka planda oynatmaya izin verir ve daha fazlasını yapar. Ayrıca, her yerde bulunabilen en iyi video ve müzik akışı kombinasyonlarından biri için size YouTube Müzik ve Google Play Müzik aboneliği sağlar. Ayrıca bir de YouTube Go var, gelişmekte olan ülkelerde olanlar için. YouTube‘un daha az veri kullanımıyla küçültülmüş bir sürümü gibi çalışır. Ülkemizde General Mobile GM8 Go gibi Android Go Edition ile çalışan akıllı telefonlarda bulunuyor.

YouTube Kids

YouTube Çocuk, YouTube Gaming gibidir, ancak çocuklar içindir. YouTube‘daki çoğu şeyi çıkarır ve yalnızca çocuklara uygun içerik gösterir. Birden çok çocuk için birden çok profil, kanal engelleme, normal YouTube uygulamasından daha hızlı video raporlama ve diğer ebeveyn denetimleri içerir. Videoların çoğu eğitici. İlk günlerde kötü reklam ve diğer şeylerle bazı sorunları vardı. Ancak, hizmet artık çoğunlukla temiz. YouTube Red, reklamları kaldırır ve YouTube Çocuk‘a başka özellikler sunar.

download

YouTube Music

YouTube Müzik, YouTube‘un resmi müzik akışı hizmetidir. Eskiden diğer YouTube videolarının çoğunu alıp yalnızca müzik içeriklerini gösteren bir yan uygulama olarak kullanılırdı. Hala bunu yapıyor. Ancak artık Spotify, Google Play Müzik, Apple Music vb. ile bulduğunuz aynı türden müzik akışı deneyimini de içeriyor. Müzik kalitesi daha iyi olabilir ve kullanıcı arayüzü biraz basit. Bununla birlikte, aynı zamanda yepyeni bir yeniden tasarım, bu nedenle zaman içinde şeylerin iyileşmesini bekliyoruz. Aksi takdirde, müzik dinleyebilir, müzik videoları izleyebilir, her ikisini de oynatma listelerine ekleyebilir, oynatma listelerinizi yönetebilir ve yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

YouTube Studio

YouTube Studio, YouTube içerik oluşturucularına yönelik bir uygulamadır. Videolarınızı yüklemenize, tüm bilgileri doldurmanıza ve çeşitli şekillerde kanalınızı yönetmenize olanak tanır. Analitiklere, yorum filtrelerine, para kazanma ayarlarına, küçük resim yüklemeye erişebilir ve hatta kanalınızın oynatma listelerini yönetebilirsiniz. Tutarlı güncellemeler alır ve çoğu zaman reklamı yapıldığı gibi çalışır. Ancak, videoları tutarlı bir şekilde yüklemediğiniz sürece buna ihtiyacınız yoktur.

YouTube Creator Studio

YouTube TV

YouTube TV, son büyük YouTube uygulamasıdır. Bu YouTube‘un canlı TV uygulaması ve çok fazla gerçek YouTube videosu yok. Ayda 40$‘a birkaç düzine canlı kablo TV kanalı alırsınız. Uygulama ayrıca YouTube Originals‘a özel içeriği de içerir. Popüler kanalların çoğunu, bazı yerel spor ve haber kanallarını ve ekstra para için HBO gibi bazı ek eklentileri içerir. Kullanıcı arabirimi olağanüstü, hiç bitmeyen bulut depolaması bir nimettir ve hesap için altı profil, onu aile dostu yapar. Aynı anda 3 eşzamanlı ekranda kullanılabilir ve her profilin kendi yayın kaydedicisi, önerileri ve ana sayfası vardır.