Covid-19 salgını muhtemelen filmleri birlikte izlemek için arkadaşlarınıza katılmanızı engelliyor, ancak Movies Anywhere makul bir alternatif olabilir.

Film Dolabı servisi, en fazla 9 kişi için satın alınan bir filmi mobil cihazlarda, akıllı TV‘lerde ve web‘de senkronize olarak izlemenizi sağlayan Birlikte İzle özelliğini tanıttı. Sadece ayarlamak (eklemek) istediğiniz kişilere oda kodları göndermeniz gerekir. Uygulama aracılığıyla sohbet edemeseniz de, emoji tepkileri gönderebilir veya ana bilgisayardan duraklatmasını, geri sarmasını veya hızlı ileri sarmasını isteyebilirsiniz.

d

Filmin bir kopyasına da ihtiyacınız olmayacak. Screen Pass βeta sürümünün bir parçası olan tüm konuklar, başlığı satın almaktan veya bir kodu kullanmaktan kurtarmak için misafirlere en fazla 3 geçiş gönderebilir. İzlemeye başlamak için bir PG-13 veya daha yüksek bir profile ihtiyacınız olacaktır; bu nedenle küçük çocuklar, partileri (filmleri) kendi başlarına görüntülemeye başlayamazlar.

Bu aşamada, yalnızca ABD hizmetinin (4K ve HDR yokluğu gibi) ve Screen Pass βeta sürümünün doğal sınırlamalarının ötesinde çok fazla kısıtlama yoktur. Belirli bir filme ekli bonus özellikleri izleyemezsiniz, ancak Movies Anywhere ile çalışan herhangi bir başlık uygundur.

unnamed file

Bir dereceye kadar, Watch Together, bir zorunluluk ürünüdür. COVID-19 nedeniyle hala kapalı olan birçok sinema salonu, eviniz dışındaki kişilerle uzun süre yasal olarak satın alınmış filmleri yasal olarak izlemenin tek yoludur. Bu, stüdyoların bilet satışlarının düştüğü bir zamanda, film satışlarının artırmasına yardımcı olabilir (arkadaşlarınızın, bu servisi kullanarak birlikte film izleme deneyimini paylaşabileceğinden eminseniz, bir film satın alma olasılığınız daha yüksek olabilir).

Bu pragmatizm göz önünde bulundurulduğunda, birden fazla hizmet ve platformda paylaşılan film izleme nadir bir fırsattır. Filmi iTunes üzerinden satın alan bir arkadaşınız, Android TV‘nizde ev sahipliği yaparken, bir diğeri iPad‘de kalabilir. Bu sadece, izleyici kitlenizdeki yeterli sayıda kişinin ödeme yapmak isteyip istemediğine dair bir sorudur.