Pinnacle Studio 23 Plus nedir?  Özellikleri nelerdir ? Pinnacle Studio 23 Plus Bilinmesi gerekenler.

Gümümüzde bir çok alanda kullanmak için ihtiyaç duyulan programlar arasında ekran kayıt programları yer alıyor. En çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan alanlar ise eğitim platformu olarak biliniyor. Örneğin online olarak yada uzaktan ders alıyorsunuz ancak bu dersler tek seferlik. Bu tür durumlarda öğrenciler anlamadıkları yada tekrar dinlemek istedikleri bölümlere geri dönemiyor. Toplumun büyük bir kısmı videoları veya katılım sağlamış olduğu bir çok programın ekran kayıtlarını almak istiyor.  Tam da bu noktada ekran kaydını alan ve kayıt yapan bu programlar kurtarıcı görevini alıyor. Bu makalemizde işinize yarayacak bir programdan bahsedeceğiz.

Son zamanlar da adından oldukça bahsedilen Pinnacle Studio programını sizlerde mutlaka duydunuz. Şimdi hep birlikte bu uygulamayı inceleyeceğiz.

Pinnacle Studio 23 Plus aslında detaylı bakıldığında bir çok özelliği içerisinde barındırıyor.  Bu özellikleri içerisinde çok sayıda efekt ve filtre alanları taktir aldı.

Üst düzey bir montaj programıdır. Lens düzeltme ve çoklu kamera modülü sayesinde kaliteli bir hizmet sağlıyor. Benzeri bir çok program var Fakat diğer programlarla karşılaştırıldığında farklılıklarını sizlerde göreceksiniz.

11858 teknik destek

Örneğin, stop-motion, balık gözü efekti ve bölünmüş ekran tasarımları bibi özelliklerini de kullanma imkanını kullanıcılarına sunuyor.

resim3

Bu video montaj programının çok tercih edilenler listesinin ilk sıralarında yer almasının en büyük etkenlerinden birisi olan sezgisel bir arayüze sahip olmasıdır. Bu özellik ücretsiz sunulan bir çok video montaj uygulamasında yer almamakta. Her ne kadar kullanım alanı yaygın olsa da ancak deneme sürümü sınırlıdır.

Fakat bu programın hem artı hem de eksi yönleri mevcut. Bu yönleri aşağıda yer alan maddelerden öğrenebilirsiniz.

Olumsuz yönlere göz atalım.

1)Yukarıda da bahsettiğimiz gibi deneme sürümü sınırlı olarak tanımlanmıştır.

Olumlu yönleri

1)Kullanışlı bir arayüze sahiptir.

2)İçerisinde bir çok rakip uygulamaya oranla çeşitli özellikler barındırır.

3)Kullanıcıların anlayabileceği kolay bir dile sahip.

4)Bölünmüş ekran tasarımı.

5)Kaliteli efekt özelliği.

6)Filtre kalitesi ve benzeri bir çok özelliği kullanıcıların dikkatini çekmeye yeterlidir.

Bu makalemizde Pinnacle Studio 23 Plus  hakkında bilgi sahibi olduk. Sizlerde uygulamayı yakından tanımak isterseniz cihazlarınıza indirip kurulumlarını tamamladıktan sonra kullanmaya başlama imkanına sap olacaksınız.