Ana Sayfa Haberler Android için En İyi 9 Torrent Uygulaması!

Android için En İyi 9 Torrent Uygulaması!

0
Paylaş
Android için En İyi 9 Torrent Uygulaması!

Android için En İyi 9 Torrent Uygulaması!

Flud, ücretsiz ve tam özellikli bir Android torrent istemcisidir. Temiz bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir ve indirmelerinize veya yüklemelerinize belirli hız sınırları koymaz. İndirilecek dosyaları seçebilir, dosyalardan torrent ekleyebilir. İndirme klasörünü kendiniz de seçebilirsiniz. Ayrıca dosyaları indirirken de taşıyabilirsiniz. İndirmeyi durdurmanıza/duraklatmanıza ve yeniden başlatmanıza izin verir. Dosyaları sırayla indirebilir; ve sadece Wi-Fi modunda indirmeyi seçebilirsiniz.

100 milyondan fazla indirme işlemi için kullanılan uTorrent uygulaması, Android için en iyi torrent uygulamalarından biri olduğunu iddia ediyor. Birden fazla dosya indirebilir ve hepsini çalma listesi olarak aynı anda çalabilirsiniz.

Bu uygulama, BitTorrent tarafından sunulan resmi Android torrent istemcisidir. App uTorrent uygulaması ile hemen hemen aynı. Belirli bir indirme hızı veya indirme boyutu sınırı sunmuyor. Ancak isterseniz, ayarlarda yükleme ve indirme sınırlarını yapılandırabilirsiniz. İndirme konumunuzu (klasörünü) seçebilir ve yalnızca Wi-Fi modunu açabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve reklamlar içerir.

zetaTorrent, tam özellikli ve benzersiz bir Android torrent uygulamasıdır. İndirilebilen torrent dosyalarını ve mıknatıs bağlantılarını otomatik olarak tanıyabilir. Belli klasörlerdeki dosyaları kaydedebilir, yalnızca Wi-Fi modunu etkinleştirebilir, indirme/yükleme bant genişliği ve bağlantı limitini ayarlayabilirsiniz. Bu torrent yükleyicisi, tam özellikli bir dosya yöneticisine ve Wi-Fi dosya aktarımı için seçeneklere sahiptir. Ücretsizdir ve reklamlar içerir.

TorrDroid, dosyaları aramak ve indirmek için sorunsuz bir çözüm sağlar. Ana sayfa, tarih, arama ve indirme olmak üzere 3 bölüme ayrılmıştır. Bu torrent yükleyiciyi kullanarak aynı anda birden fazla dosya indirebilirsiniz. Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca, indirilen dosyaların depo yerini (indirme klasörünü) seçebilirsiniz.

tTorrent, tüm temel özelliklerle birlikte gelen güvenilir bir Android torrent istemcisidir. Ayrıca, dahili bir dosya tarayıcısı ile birlikte gelir ve ayrıca arayüzü, karanlık veya hafif bir tema ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama Transdrone ve Transdroid desteği ile bir web arayüze sahiptir. İstediğiniz gibi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulama ücretsizdir ve reklamlar içerir. Ayrıca reklamsız bir pro-versiyonu var.

aTorrent, çekici bir arayüz sunar ve tüm gerekli özelliklere sahiptir. Birden fazla dosyayı paralel olarak indirebilir ve maksimum indirme torrentlerine bir limit de ayarlayabilirsiniz. Yalnızca Wi-Fi modunu etkinleştirebilir ve gerekirse indirme işlemlerini duraklatabilirsiniz. Android için bu torrent uygulaması ücretsizdir ve reklamlar içerir.

FrostWire, temel torrent özellikleriyle birlikte basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Mıknatıs bağlantıları için destekli bir torrent arama iletişim kutusu içerir. Arama sonuçlarını, arama türüne göre filtreleyebilirsiniz. Video oynatma desteği ve medya tarayıcısı olan yerleşik bir müzik çalara sahiptir. İndirmeye devam ederken medya dosyalarını bile yürütebilirsiniz. Ayrıca, depolama konumunu seçebilir, yalnızca Wi-Fi modunu etkinleştirebilirsiniz.

Uygulama açık kaynak kodlu ve ücretsizdir.

FuTorrent, diğerleri kadar yüksek özellikli değildir, ancak temel işlevleri entegre eder. Hemen hemen tüm standart protokolleri destekler; torrent arama, mıknatıs bağlantı desteği içerir. Yükleme limitini, yükleme hız limitini ayarlayabilir ve maksimum aktif torrent sayısını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, indirmelerini duraklatmanıza/devam ettirmenize ve torrent yüklemelerini kaldırmanıza da izin verir. Arayüz çok basit ve kullanımı kolaydır.

FuTorrent ücretsizdir ve reklamlar içerir. İsterseniz, Fu Torrent Pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.