Ana Sayfa Uygulama Android Google Play Hesabı Açma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Android Google Play Hesabı Açma İşlemi Nasıl Yapılır ?

0

Android telefonlar, bilgisayarlar günlük hayatımızın vaz geçilmezleri haline geldi. Android cihazların Gerek iş,  gerek okul, ev, ofis ve benzeri bir çok kullanım alanında oldukça fayda sağladığını inkar edemeyiz.

Kullanım alanı bakımından inceleyecek olursak sayısız alanlarda insan yaşamını kolaylaştırıyor diye ekleyebiliriz. Android cihazların hayatımızda hangi alanlarda kullanıldığı ve ne gibi faydalar sağladığına dair önceki makalelerimizde incelemeler yapmıştık.

Android uygulamaların geliştirilmesi ile alakalı internet sayfalarında sosyal medya hesaplarında ve günlük hayatımızın büyük bir alanında yazılan makalelere sıklıkla rastlıyoruz. Günlük yaşantımızda kullandığımız uygulamalar, programlar ve benzeri bir çok platformda kullanıyoruz.

Bugün inceleyeceğimiz makalede android uygulamaların Play Storede nasıl kullanıcılarla buluşacağını öğreneceğiz.

1)Google Play Hesabı Nasıl Açılır:

İlk olarak kullanmak istediğimiz Gmail hesabımız ile yan tarafa eklemiş olduğumuz linke giriş yapalım. https://play.google.com/apps/publish/signup/ Açılan ekranda Google Play geliştirici dağıtım sözleşmesini okuyalım ve hesap kaydımızı ekranda Google Play geliştirici dağıtım sözleşmesi ile açılan metni kabul edelim ve hemen ardından onaylayalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bizleri karşılayan diğer ekranımızda ise ödeme işlemine devam et butonuna tıklayarak sayfada ilerleyelim .Sonra ki adımda karşımıza satın alma işlemi ile alakalı sayfa açılacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sadece bir defaya mahsus olmak kaydı ile ücret tahsil edilecektir. Bu ücret  ile Google play store hesabımıza apk dosyalarını yükleyebilir ve aktive edebiliriz.

Bu alanda ödeme işlemine devam et butonuna tıklayalım ve açılan sayfada bilgilerimizi isteyen bir form gelecektir.

Açılan bu form üzerinde  bizden istenilen bilgiler Ad, Adres, Posta kodu, Bölge, Şehir, Kredi kart bilgilerimizi doğru bir şekilde  dolduralım.

Bir sonraki adımda açılan sayfamızda Google play hesabımızın aktive hale geldiğine dair sayfa görüntülenecektir.  Bu işlemlerden sonra artık uygulamamıza ait apk  dosyalarını  play store hesabımıza yükleyebiliriz.

Yukarıdaki adımları takip ederek bizlerde kolaylıkla play store hesabı açabilir ve kullanmaya başlayabiliriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA