Ana Sayfa Sosyal Medya Snapchat Hesabınızı Nasıl Yeniden Etkinleştirebilirsiniz?

Snapchat Hesabınızı Nasıl Yeniden Etkinleştirebilirsiniz?

0

Bu makale, Snapchat hesabınızı sildikten sonraki 30 gün içinde nasıl yeniden etkinleştireceğinizi açıklamaktadır.

Snapchat Hesabınızı Nasıl Yeniden Etkinleştirebilirsiniz?

Snapchat, Snapchat.com’da Snapchat hesabınızı silebileceğiniz özel bir web sayfasına sahiptir. Hesap silme işlemini onaylamak için kimlik bilgilerinizi girdikten sonra Snapchat, hesabınızı 30 gün süreyle geçici olarak devre dışı bırakacaktır.

Bu 30 gün içinde, silme konusunda fikrinizi değiştirirseniz hesabınızı yeniden etkinleştirmeyi seçebilirsiniz. Ancak 30 gün sonra Snapchat hesabınızı kalıcı olarak silecektir.

Mobil Uygulamayı Kullanarak Snapchat’i Yeniden Etkinleştirin

Snapchat hesabınızı iOS veya Android cihazınızdaki Snapchat uygulamasından yeniden etkinleştirmek için bu talimatları izleyin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

1-Snapchat’i açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

E-posta adresinizle giriş yapamazsınız ve şifrenizi değiştiremezsiniz. Normal şartlar altında otomatik olarak oturum açmanıza izin veren Snapchat’in hesap oturum açma kimlik bilgilerinizi hatırlamasını seçtiyseniz, oturum açma bilgilerinizi manuel olarak girebilmek için “Hesabı kaldır’a” dokunun.

2-Giriş yapmadan önce, Snapchat hesabınız kalıcı olarak silinene kadar kaç gününüz kaldığını gösteren bir mesaj görünecektir. Hesabınızı geri yüklemeye devam etmek istiyorsanız “Evet’e” dokunun.

Alternatif olarak, bu adımı Snapchat’in hesabı kalıcı olarak silmeden önce kaç gününüz kaldığını kontrol etmenin bir yolu olarak kullanmak istiyorsanız “İptal’e” dokunabilirsiniz. 30 günlük süreyi kaçırmamak ve potansiyel olarak hesabınızı tamamen kaybetmemek için sık sık oturum açtığınızdan emin olun.

3-Yeniden etkinleştirme işleminin etkili olması için birkaç dakika beklemenizi isteyen başka bir mesaj görünecektir. Snapchat hesabınızı e-posta adresinizle doğruladıysanız, bir onay mesajı alırsınız. Hazır olduğunda hesabınıza tekrar giriş yapmayı beklemek için “Tamam’a” dokunun.

Snapchat Hesabınızın Yeniden Etkinleştirilmesi Bekleniyor

Snapchat’e göre, bir hesabın yeniden etkinleştirilmesi 24 saate kadar sürebilir. Kurtarılması gereken çok fazla veriye sahip hesapların (arkadaşlar, konuşmalar, kaydedilmiş sohbetler, anılar ve daha fazlası dahil) yeniden etkinleştirilmesi uzun sürebilir.

Hesabınızı silinmesi için gönderdiyseniz ve kısa bir süre sonra yeniden etkinleştirmeyi denediyseniz, Snapchat siz yeniden etkinleştirmeyi denemeden önce devre dışı bırakma sürecini tamamlamamış olabilir. E-posta adresinizi doğruladıysanız, silme / devre dışı bırakmayı onaylayan bir e-posta almış olmalısınız.

24 saatten fazla bekledikten sonra hala Snapchat hesabınıza giriş yapamıyorsanız, bu Snapchat sorun giderme ipuçlarını deneyin veya destek ekibinin sorunu sizin için incelemesini sağlamak için Snapchat müşteri hizmetlerine ulaşmayı deneyin.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA