Ana Sayfa Destek WhatsApp Yeni Yükseltme ile Alışveriş Özelliği Getiriyor.

WhatsApp Yeni Yükseltme ile Alışveriş Özelliği Getiriyor.

0

WhatsApp’ın en son eklenmesi, kullanıcılara daha fazla alışveriş aracı getiriyor.Yavaş ama emin adımlarla WhatsApp , kullanıcıların sohbet uygulamasında daha fazla zaman geçirmelerini amaçlayan bir dizi yeni özellik ekledi – özellikle de alışveriş söz konusu olduğunda. Son zamanlarda WhatsApp , tam zamanında özel bir alışveriş düğmesi ekledi .

Alışveriş arabalarının amacı, müşterilerin WhatsApp’taki belirli işletmelerden satın almayı planladıkları birden fazla ürünü toplamasını kolaylaştırmaktır. Ayrıca, işletmelerin siparişleri takip etmeleri ve ürünler hakkında daha fazla bilgi taleplerini yönetmeleri için daha kolay yollar sunmak üzere tasarlanmıştır.

Bunların hepsi, WhatsApp’ın kullanıcılar için alışveriş deneyimini daha da iyileştirme çabasının bir parçası. Uygulama aracılığıyla ürün satın almak istediğinizde, restoranlar gibi işletmeleri inceleyin, ürünleri sepetinize ekleme seçeneği açılır. Daha sonra siparişinizi sonraki adımlar için satıcıya gönderebilirsiniz. Sipariş gönderildikten sonra, gerekirse soru sormak için işletmeye mesaj gönderebilirsiniz.

Alışveriş sepetini şimdi denemek için, satın almak istediğiniz bir WhatsApp işletme hesabına gidin. Uygulamanın kataloğunu inceleyin, ardından satın almak istediğiniz öğeleri seçin. Bunları sepetinize ekleyebilmelisiniz.

WhatsApp özelliği sunduğundan, tüm kullanıcıların henüz bu işlevselliğe sahip olmayacağını unutmayın, ancak alışveriş sepeti kapasitesinin nasıl çalıştığına dair bir kılavuz var.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sepetinizdeki öğeleri düzenleyebilir, eklenen öğelerin miktarını değiştirebilirsiniz; ayrıca satıcıya geri dönebilir ve başka öğeler ekleyebilir veya siparişinize devam edebilirsiniz. Satıcı onaylayana kadar sipariş aslında nihai değildir. Dahası, bir katalogda birden çok soru hakkında soru sormanın hala kolay bir yolu var. Sepetinize ürün ekleyebilir ve herhangi bir sorunuzla aynı anda bir mesaj gönderebilirsiniz.

WhatsApp, bir mesajlaşma platformuna ek olarak bir ticaret platformu olarak başarısını sağlamak için çeşitli adımlar attı. Yukarıda belirtilen özel alışveriş düğmesine ek olarak, sohbetlere dahil kataloglar, taranacak QR kodları ve hatta işletmelere gönderilen mesajları barındırmak için ücretsiz depolama alanı da sunulmaktadır. WhatsApp’ın kullanıcılar açısından en büyük pazarı olan Hindistan gibi lokasyonlarda, uygulama üzerinden ticaret büyük ölçüde ilgi gördü.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Tam gelişmiş alışveriş uygulamasına dönüşürken WhatsApp için öğrenecek çok şey olsa da, zaman geçtikçe bu bireysel özelliklerin eklendiğini görmek ilgi çekici. WhatsApp, karışıma ödeme eklemede hala zorluk yaşıyor gibi görünse de, bu çözüldüğünde, sohbet uygulamasını diğer perakende platformlarına ilginç bir rakip haline getirebilir. Şimdilik, WhatsApp’ın özellik setini genişleten daha fazla güncellemeye alışın.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA