Ana Sayfa Bilgisayar Uzaktan Eğitim ve Evden Çalışmak için Zoom Uygulaması Tanıtımı

Uzaktan Eğitim ve Evden Çalışmak için Zoom Uygulaması Tanıtımı

0
11858 teknik destek

Zoom gibi iletişim uygulamaları sayesinde pazartesi yoğun saatlerine, kurumsal kıyafetlere ve sıradan ofis ortamlarına veda edebilirsiniz. Video konferans yazılımı, evinizin konforundan ayrılmadan işe gitmenizi sağlar. Bu, çalışma stillerindeki son eğilime bir yanıttır- uzaktan çalışma. Nerede olursanız olun, Zoom tüm paydaşların görevde kalmasını ve verimli bir şekilde birlikte çalışmasını sağlar.

(Üye olmak ve kullanımını öğrenmek için burayı tıklayın)

Bulut bilişim kullanarak, uzaktan konferans platformu kullanıcıları çevrimiçi toplantılar ve konferanslar düzenlemeye davet eder. Ayrıca anlık mesajlaşma, ekran paylaşımı ve çok daha fazlasını sunar. Bu yazılım, ihtiyaçlarınıza en uygun dört farklı plan sunarak profesyonel kullanım için popüler bir çevrimiçi araç haline getirir. Dünyanın farklı yerlerinden meslektaşlarınıza ulaşmak için daha etkili araçlardan birini öğrenin.
İş iletişiminde öncü

Zoom ayrıca toplantılar sırasında en iyi ses ve video kalitesini sunmak için elinden geleni yapar. Evet, ikiden fazla katılımcı içeren toplantılarda bile.

Ticari video iletişiminde öncü olan Zoom, uzaktan işbirliğini daha kolay ve daha güvenilir hale getirmek için geliştirildi. Bu yazılım, web seminerlerini, konferansları, video görüşmelerini vb. Barındırmak için bir bulut platformu kullanır. 2011’deki anlayışından bu yana, TrendMicro, Logitech, Uber gibi birçok küresel işletmede temel bir isim haline gelmiştir. Platformun en iyi iletişim çözümleri ürününü alması şaşırtıcı değildir.

Herkes için Zoom var

Zoom kullanıcılara dört farklı plan sunar. Ücretsiz Temel planı, aynı anda 100 katılımcıya kadar konferanslar düzenleyebilme özelliğine sahiptir. Hizmet, tüm temel Zoom özelliklerini ve toplantı süresinde 40 dakikadan 24 saate kadar bir artış sağlar! Bu planda ücretsiz sürümde bulamadığınız birçok özellik de var. Özel kişisel toplantı kimliği, 1 GB MP4 veya M4A kaydının ve yönetici özellik kontrollerinin avantajlarından yararlanın.

Zoom iş planı küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmeldir. Planı satın almak için minimum sayıda ana makine gerekir. Fiyattaki artış, özel telefon desteği, yönetici panosu ve LTI entegrasyonu gibi özel özelliklerde katma değer ile geliyor. Özel e-postaları ve özel URL’si, şirket markasını artırmak için ekstra avantajlardır.

11858 teknik destek

Bu arada, 50’den fazla ana bilgisayara sahip büyük işletmeler Kurumsal planı tercih edebilirler. Bu planla, şirketler hemen düşük planın yanı sıra özel bir müşteri başarı yöneticisinden, web seminerlerinde ve Zoom Odalarında paket indirimlerinden faydalanabilirler. Konferanslar en fazla 1000 katılımcı içerebilir.

Yakınlaştırma deneyimi

Kusursuz toplantılar ayarlamak Zoom’un umut verici özelliklerinden biridir. Video konferanslar planlayabilir ve başkalarını e-posta yoluyla davet edebilirsiniz. Daha kolay program takibi için uygulamayı Google Takvim’e bile entegre edebilirsiniz. Toplantılar sırasında ekranları başkalarıyla paylaşın ve desteleri net bir şekilde gösterin. Gerekirse, ses ve video kaydedin, böylece katılmayanlar tüm ana konular hakkında hala döngüde olurlar.

Gerçekten de, Zoom kaliteli hizmet sunmak için elinden geleni yapar. Video iletişim platformu, toplantı katılımcılarına en iyi ses ve video kalitesini sağlamayı amaçlamaktadır . Uyarı: stabilite bağlantı hızına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, toplantılarını 40 dakikalık sınırı aşmak isteyen temel plan kullanıcıları için, Zoom’un basit arayüzü hızlı ve basit olmasını sağlar. Uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Zoom müşteri desteğine ulaşmak son derece kolaydır. Saygın müşteri hizmetlerini merak mı ediyorsunuz? Web sitelerinde canlı sohbet desteklerine göz atın. Müşteri deneyimini en öncelikli hale getiren bir uygulamaya.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Çoklu platform özelliği Zoom’u en iyi yazılımlardan biri yapar. Uygulamayı Windows, macOS ve hatta Ubuntu, Linux Mint ve Debian gibi Linux dağıtımlarında çalıştırın veya Android ve iOS’ta hareket halindeyken video konferanslara katılın ve katılın. Bir Apple Watch’a sahipseniz, uygulamayı indirin ve çoklu görev yaparken sanal toplantılara katılabilirsiniz

(Üye olmak ve kullanımını öğrenmek için burayı tıklayın)

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikBootCamp ve VirtualBox ile iMac üzerine Windows 10 Kurulumu
Sonraki İçerikRaunt Uzaktan Eğitim Platformuna Nasıl Kayıt Yapılır?
Webmaster, freelancer, teknoloji hastası. Kendini bilmiş bileli teknoloji okyanusunda amiral gemileri ile iç içedir. Çukurova Üniversitesi mezunudur. Bir seyyah gibi gezmeye bayılır. Teknoloji makaleleri yazıp insanları aydınlatmayı amaç edinmiştir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.