Bose Spor kulaklıklar sadece birkaç ay önce başlatılan ancak şirket zaten başka bir Apple üzerinde çalışıyor gibi görünüyor AirPods kablosuz kulaklıklar kategorisinde rakibi.

Bir FCC dosyası , egzersiz yaparken bir kulak içi tomurcuğun sıkı oturmasını sevmeyenlere hitap edecek tamamen yeni bir tasarımın resimlerini gösterir.

Teknik Özellikleri:

Şarj : USB-C
Pil ömrü : 5 saat (kulaklık), 10 saat ek ( kılıfla birlikte)
Dayanıklılık : IPX4
Boyut: 1.05 x 0.74 x 0.83 inç
Ağırlık : 24 ons

Screenshot 1 1

Bose Sport’tan farklı olarak, yeni kulaklıklar açıkça kulağa oturmak için tasarlanmamış bir tasarıma sahip. Bunun yerine, tomurcukları kulağın açıklığına yaslayan plastik bir kancayla tamamen açıktır. Bu, yalnızca kulak kanalına takılı bir şeyin çalışmasından hoşlanmayanlara değil, aynı zamanda geleneksel kulaklıkların gürültüyü çok etkili bir şekilde engelleyerek çevrelerinden habersiz kalmalarına dikkat eden koşuculara hitap etmelidir.

Resimdeki kulaklıkta fiziksel bir düğme var, ancak bu aynı zamanda bir tür dokunmatik kontrol olmayacağı anlamına gelmiyor. Şirketin QuietComfort Kulaklıkları , örneğin doğru tomurcuğa dokunarak sesi kontrol etmenizi sağlar.

Yararlı bir şekilde, isim hakkında spekülasyon yapmak zorunda değiliz. “Sport Open Earbuds” sadece metinde birkaç kez bahsedilmiyor, aynı zamanda bir dahili kod adından daha fazlası gibi görünüyor – aslında şarj cihazının alt tarafında mevcut:

Screenshot 2 1

Elbette, resimler ve marka isimleri bize pek bir şey anlatmaz ve tasarım kesinlikle tatsız olmasa da, yargılamadan önce bunları çalışırken duymamız gerekecek. Ve mesele sadece ses kalitesinden ibaret değil: spor kulaklıkların hareket halindeyken kullanmamız için yüksek ter direnci derecesine ve uzun pil ömrüne ihtiyacı var. Ve bu, fiyatı düşünmeden önce.

Bose’un Sport Open Earbuds’ı resmi olarak açıklamadığı göz önüne alındığında, herhangi bir çıkış tarihinin eklenmemiş olması şaşırtıcı olmamalı. Bununla birlikte, zaten FCC’de iseler, bir duyuru çok uzakta olmasaydı şaşırtıcı olmazdı.

Kulaklarınızda kalmak, uzun süre dayanmak ve elementlere dayanmak için optimize edilmiş yeni bir tasarımla Bose Sport Kulaklıklar, AirPods Pro gibi kulaklıklara cazip bir alternatif ve yeni Bose QC Kulaklıkları için etkileyici bir fitness odaklı tamamlayıcı gibi görünüyor. Fiyatları, çıkış tarihleri ​​ve temel özellikleri dahil olmak üzere bu spor tomurcukları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Spor Kulaklıklar, üç sportif renkte sunulan kaygan oval tasarıma sahiptir: Baltık Mavisi, Buzul Beyazı ve Üçlü Siyah. Tomurcuklar, tere veya yağmura dayanacak şekilde IPX4 olarak derecelendirilmiştir ve kulaklarınıza en iyi uyumu bulmak için toplam üç değiştirilebilir kulak ucu seçeneğine sahiptir.