Bu makalemiz de cihazlarımıza yükleme yapabileceğiniz Ücretsiz Antivirüs programları nelerdir? Konusunu ele alacağız. Virüsle ne yazik ki hem laptoplarımızın hem de artık cep telefonlarımızda da internet olduğu için cep telefonlarımızın en büyük belasıdır. Bazen indirdiğimiz bir uygulamada ya girmiş olduğumuz internet sitelerinde bile virüs bulunabilir.

Ücretsiz antivirüs programları listesi yıllardır değişmeden devam etmekte. Parasız virüs programı kullanmak isteyen kullanıcıların seçeceği en iyi koruma programları bunlardır. Lakin kesinlikle alım imkanınız varsa ücretli programlardan yararlanmanızı öneriyoruz.

Ücretsiz Anti virüs programları hangileridir

Hangi virüs programını seçmeliyim sorusu

Laptopumuza ya da cep telefonumuza virüs girdiğinde ise her ikisi de yavaşlayabilir hatta bazı virüsler laptopumuzun sistemini bile çökertebilir ve bize masraf çıkarabilir.

O nedenle laptopumuzu ve cep telefonumuz u virüslere karşı koruyabilmemiz için mutlaka bir virüs engelleyici bir programa ihtiyacımız vardır. Fakat birçok virüs engelleme programları ücretlidir ama siz ücretsiz bir virüs engelleme programı indirmek istiyorsanız güvenli ücretsiz virüs engelleme programları da vardır.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu antivirüs programları ile laptopunuzu ve cep telefonunuzu. Virüslere karşı koruyabilir ve güvence altına alabilirsiniz.

Kaspersky Free Antivirüs

Karpersky Free Antivirüs oldukça tercih edilen ve indirilen bir anti virüs programıdır. Karpersky antivirüs ü laptopunuza yada cep telefonunuza yükleyerek hem virüs olup olmadığını taratabilirsiniz. Hem de laptop ve cep telefonunuzu virüslere karşı koruyabilirsiniz.

Ücretsiz Antivirüs uygulamaları hangileri

Avast Antivirüs

Dünyaca ünlü bir virüs programı olan avast yıllardır virüsleri engellemek. Laptopunuzu korumak için kullanılan bir programdır. Avast ın ücretli virüs engelleme programı olduğu gibi ücretsiz indirebilirsiniz. Avast ı deneyebileceğiniz sürümü de mevcuttur. Eğer avast’ın deneme sürümünden memnun kalırsanız da ücretli avast sürümüne geçebilirsiniz.

AVG Anti Virüs Free

En az Avast kadar bilinen ve tercih edilen AVG antivirüs Free programı da hem laptop ile cep telefonlarınızı virüse karşı korur hem de ücretsiz sürümü mevcuttur. Avast browser nedir adlı içeriğimizi de incelemenizi öneriyoruz.

Avira Free Antivirüs

Avira anti virüs programı da ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamalar arasında yer almaktadır. Avir anti virüs programını da indirerek gene virüs olup olmadığını taratabilirsiniz. Ya da laptopunuzu ve cep telefonunuzu virüslere karşı koruyabilirsiniz.

Son Güncelleme 6 Kasım 2022 Yazar Pınar Güldökmez