Ana Sayfa Haberler Telegram Premium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Telegram Premium Hakkında Bilmeniz Gerekenler

0
11858 teknik destek

Yeni özellikler, fiyatlar, kullanılabilirlik ve daha fazlası dahil olmak üzere Telegram Premium hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Telegram Premium Nasıl Yüklerim?

Yeni Premium aboneliğini almak için uygulamanın en son sürümünü edinmeniz gerekir. Uygulamanın en son 8.8 sürümünü iOS App Store’da bulmayı başardık. Yeni Telegram Premium abonelik seçeneği sunar. Ancak, güncellemenin henüz Android kullanıcıları için kullanıma sunulmadığını belirtmeliyiz. Play Store’daki Telegram uygulaması hala 8.7.4 sürümünde takılı kalıyor, bu nedenle Android kullanıcılarının Premium’a abone olmak için güncelleme için biraz daha beklemesi gerekir.

Telegram Premium’un Maliyeti Nedir?

Telegram Premium, 5 – 6 $ arasında herhangi bir yere mal olacak. Şirket bu fiyatları resmi blog gönderisinde açıklamadı, ancak Hindistan’daki uygulamayı kontrol ettik ve bir iPhone’da abonelik ücreti 469 Rs (~ 6 $). Bu arada TechCrunch , İspanya merkezli bir Teknoloji yorumcusunun aylık maliyet olarak 5,49 € (5,77 $) gördüğünü bildirdiğini bildirdi.

Telegram Premium Özellikleri

ullanıcılar için sunulan bir sürü yeni özellik var. Bunlara çift limit, daha ağır yüklemeler, daha hızlı indirmeler, reklamsız ve daha fazlası dahildir. Premium olmayan kullanıcılar ayrıca ekstra büyük belgeleri indirebilir, premium kullanıcılar tarafından gönderilen çıkartmaları görüntüleyebilir ve premium tepkilerde sayaçları artırmak için dokunabilir. Aşağıda tüm ek Telegram Premium özelliklerinin tam listesi bulunmaktadır.

4 GB Yüklemeler

Ödeme yapan kullanıcılar 4 GB’a kadar dosya yükleyebilir ve gönderebilir. Bu arada, Telegram’ın normal ücretsiz sürümünü kullananlar 2GB’lık yüklemelerle sınırlandırılacak. Bununla birlikte, ücretsiz katman kullanıcıları, Telegram Premium kullanıcıları tarafından gönderilen 4 GB’lık dosyaları indirebilir.

11858 teknik destek

Daha Hızlı İndirmeler

Telegram, premium müşterilerin medya ve diğer dosyaları mümkün olan en hızlı şekilde indirebileceklerini söylüyor. Şirket, blog yazısında “Sınırsız bulut depolama alanınızdaki her şeye ağınızın yetişebildiği kadar hızlı erişebilirsiniz” dedi.

Artan Limitler

Telegram Premium kullanıcıları, uygulamadaki hemen hemen her şey için daha yüksek limitler alır. 1000’e kadar kanalı takip eder, her biri 200’e kadar sohbet içeren 20’ye kadar sohbet klasörü oluşturabilir. Herhangi bir Telegram uygulamasına dördüncü bir hesap ekler. Ana listede 10 sohbeti sabitler ve 10’a kadar favori çıkartmayı kaydetme şansına sahiptir. Bu, ücretsiz Telegram kullanıcılarının aldığı her şeyin iki katı.

Sesten Metne

Yeni ücretli hizmet, kullanıcıların sesli mesajları yüksek sesle dinleyemeyecekleri bir durumda olduklarında sesli mesajları metne dönüştürmelerine olanak tanıyacak. Kullanıcılar ayrıca kalitelerini artırmak için çeviri yazıları derecelendirebilecekler.

Daha Fazla Çıkartma ve Tepki

Premium katman kullanıcıları, tam ekran animasyonların yanı sıra 10 yeni emoji içeren ekstra çıkartmalara erişecek. Ancak bunlar tüm kullanıcılar tarafından görünecektir. Bu, ücretsiz bir kullanıcının bir Telegram Premium kullanıcısı tarafından gönderilen bu özel çıkartmaları görebileceği anlamına gelir.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Sohbet Yönetimi

Aboneler için yeni sohbet yönetimi araçları da eklendi. Hizmete abone olanlar, uygulamanın her zaman özel bir klasörde açılması için varsayılan sohbet klasörlerini değiştirir. Aboneler ayrıca, yeni sohbetleri otomatik olarak arşivlemek ve sessize almak için Gizlilik ve Güvenlik’te bir ayarı etkinleştirme hakkına sahipler.

Hareketli Profil Fotoğrafları

Premium abonelerinin, tüm kullanıcılar için olduğu gibi görünecek animasyonlu profil fotoğrafı koyma imkanı var. Ayrıca sohbet listesinde, sohbet başlıklarında ve gruplardaki üye listelerinde adlarının yanında özel bir mavi yıldız premium rozeti alacaklar.

Yeniden tasarlanan uygulama simgeleri

Küçük bir özellik, ancak yine de yeni bir özellik — üç yeni simge. Aboneler yeni premium yıldız, gece gökyüzü veya turbo uçak simgeleri arasından seçim yapar.

Reklamsız

Bazı ülkelerde Telegram, Sponsorlu Mesajları büyük, herkese açık kanallarda gösterir. Platform, bu reklamların Telegram’ın işletme maliyetlerine yardımcı olduğunu, ancak artık Telegram Premium abonelerine gösterilmeyeceğini söylüyor.

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikXbox Series X Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sonraki İçerikAndroid İçin En İyi 3 Casus Uygulaması
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.