Ana Sayfa Haberler Android İçin En İyi 3 Casus Uygulaması

Android İçin En İyi 3 Casus Uygulaması

0
11858 teknik destek

Casus uygulamalar Android telefonunuzda her zaman iyi bir şey gibi gelmiyor. Ancak, bir tane indirmek için birkaç iyi neden var. Örneğin, çocuklar yeni telefonlarını kullanmanın en güvenli yollarını her zaman bilemeyebilirler. Elbette, onları gözetlemeye başlamadan önce çocuklarınıza veya izlediğiniz diğer kişilere karşı her zaman şeffaf olmalısınız. Ayrıca, casuslukla ilgili tüm yerel yasalara uygun olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Bunu ortadan kaldırdıktan sonra, Android için en iyi casus uygulamalar listemize göz atın.

Android için en iyi casus uygulamalar

  • mSpy
  • Google Family Link
  • FlexiSPY

mSpy

mSpy, bilmenin her zaman umut etmekten daha iyi olduğu fikri etrafında oluşturulmuş bir uygulamadır. Özelliklerle dolu, size kullanıcının dijital dünyasının net bir resmini verir. Gelişmiş GPS izleme ile her zaman nerede olduklarını bileceksiniz. Ayrıntılı arama izleme ile kimin aradığını ve kimin aradığını bileceksiniz. Ve Facebook Messenger, Instagram ve Snapchat dahil olmak üzere sosyal medya izleme ile ne söylediklerini ve kime söylediklerini bileceksiniz. mSpy’ı bir hedef cihaza kurmanız yeterlidir; gelişmiş casusluk ölçümleri parmaklarınızın ucunda ve ayrıca bilinçli kararlar vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm içgörülere sahip olacaksınız.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Google Family Link

11858 teknik destek

Google Family Link, ebeveynlerin çocuklarını Google hesapları üzerinden takip etmeleri için bir uygulamadır. Uygulama, çocuğun cihazındaki etkinliği görüntülemenize, uygulamaları yönetmenize ve hatta uygulama önermenize olanak tanır. Ayrıca cihaz limitlerini ayarlayabilir ve gerekirse cihazı kilitleyebilirsiniz.

Family Link, eski bir Google hizmetinin yerini aldığından, başlangıçta tüm özellikler mükemmel değildi. Bazı insanlar bağlantı sorunları ve hatalarla karşılaştı, ancak genel olarak deneyim çoğu insan için iyi sonuç vermeli. Hepsinden iyisi, denemeniz için tamamen ücretsiz bir seçenektir.

FlexiSPY

FlexiSpy, Android’deki daha güçlü birkaç casus uygulamasından biridir. Elbette bu, etkileyici özellikleri konusunda ekstra dikkatli olmanız gerektiği anlamına geliyor. Bir cihazın çevresini dinlemek için mikrofonu açma, sohbet uygulamalarını izleme, uzaktan kamera yakalama, tuş kaydetme ve kendini antivirüs uygulamalarından ve uygulama çekmecesinden tamamen gizleme yeteneği dahil olmak üzere, insanların korkabileceği türden şeyleri yapmanıza olanak tanır. . Fiyat çok yüksek ve bu uygulamayı Play Store’dan alamazsınız, ancak bir sürü özelliği var.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikTelegram Premium Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sonraki İçerikEn İyi 4 Podcast Uygulaması (Android)
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.