Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung Akıllı Saat Galaxy Watch Active çıktı. Her alanda olduğu gibi, yeni nesil teknolojiler alanında da ürün gamını genişleten şirketin. Bu alana sunduğu en yeni Galaxy Watch Active. Spor kesim kasa tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Samsung Akıllı Saat sahip olduğu Tizen işletim sistemiyle diğer. Android akıllı saatlerin arasından sıyrılan Galaxy Watch Active. Fiyat/performans oranıyla da büyük beğeni toplayacak gibi gözüküyor.

Samsung’un Yeni Akıllı Saati ‘Galaxy Watch Active’ Tanıtıldı!

İşlemci yonga seti, 1.15GHz saat – işlem hızına sahip Exynoss 9110 işlemciden oluşan üründe bu işlemci yonga setini 750MB kapasiteli RAM besliyor. Dahili depolama 4GB olan üründe, işletim sisteminin kullandığı alan çıkarıldığında tüketicilere yaklaşık 1GB alan kalıyor. Alüminyum kasa yapısına sahip olan ürünün toplam kasa ağırlığı ise yaklaşık 25 gram. 230 mAh kapasiteli Li-Ion pil ile Galaxy Watch Active. Tam dolu pil oranıyla bekleme modunda 90 güne varan kullanım ömrü sunuyor. Ortalama kullanımda ise 45 saat kullanım imkanı sunabilen Galaxy Watch Active. Aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisi sayesinde oldukça kolay şekilde şarj olabiliyor.

Samsung’un Yeni Akıllı Saati ‘Galaxy Watch Active’ Tanıtıldı 2

Samsung Akıllı Saat

 

Aynı zamanda klasik akıllı saat fonksiyonlarının yanı sıra dahili depolama alanı üzerinden. Müzikçalar opsiyonu da sunabilen Galaxy Watch Active. Sahip olduğu IPX8 sertifikalı dayanıklı kasa yapısıyla belirli seviyelerdeki toz. Nem ve sıvıya karşı mukavemet gösterebiliyor. Üstelik ürün üzerindeki diğer fonksiyonları sıralamak gerekirse: Çoklu Spor Modu, Gelen SMS Bildirimi, Gelen Arama Bildirimi, Stres Seviyesi Gösterimi, Sağlık Tavsiyesi, Kan Basınç Sensörü, SMS Görüntüleme ve Yanıtlama, Etkinlik Takibi, Hareketsizlik Sensörü, Gelişmiş Uyku Monitörü, Hatırlatıcılar, Aktivite Tanımlama.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Samsung’un Yeni Akıllı Saati ‘Galaxy Watch Active’ Tanıtıldı 3

iOS 9.0 ve Android 5.0 üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlar ile sorunsuz çalışan. Galaxy Watch Active sahip Bluetooth 4.2 ve Wireless 802.11 b/g/n kablosuz bağlantı teknolojileri ile donanmış durumda. Aynı zamanda ürün üzerinde yer alan dahili GPS, Glonass, Galileo ve Beidou çipleri sayesinde coğrafi konum etiketlemeleri gerçekleştirilebiliyor. Siyah, Gül Altın, Yeşil ve Gümüş renk seçeneklerine sahip olan ürün. Ülkemizde 1199₺ ile 1399₺ arasında değişen fiyat etiketleriyle çeşitli zincir mağazalar ve elektronik ticaret siteleri üzerinden satın alınabiliyor.

 

Fiyat            : *****

Kozmetik    : *****

Performans: *****

Samsung’un Yeni Akıllı Saati ‘Galaxy Watch Active’ Tanıtıldı 4 Samsung’un Yeni Akıllı Saati ‘Galaxy Watch Active’ Tanıtıldı 5