Ana Sayfa Destek Instagram’da Telefon Numaranızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Instagram’da Telefon Numaranızı Nasıl Değiştirirsiniz?

0

Kullanıcı adınıza veya e-posta adresinize alternatif olarak Instagram hesabınızda oturum açmak için telefon numaranızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek ve doğrulama kodlarını kısa mesajla almak için de kullanabilirsiniz.

Telefon numaranız değiştiyse, hesabınıza her zaman doğru şekilde erişebilmek için Instagram’da güncellemek isteyeceksiniz. Bunu, kişisel bilgilerinize profil ayarlarınızdan ve / veya hesap ayarlarınızdan güvenlik ayarlarınızdan erişerek yapabilirsiniz.

Oturum Açmak İçin Instagram’da Telefon Numaranızı Nasıl Değiştirirsiniz?

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kişisel bilgi ayarlarınızda telefon numaranızı değiştirmek için bu adımları izleyin, böylece bu numarayı hesabınıza giriş yapmak için kullanabilirsiniz. Bunu iOS / Android için mobil uygulamadan ve web’deki Instagram.com’dan yapabilirsiniz.

-Instagram hesabınızda oturumunuz açıkken, alt menüden (mobil uygulama) profil simgenize dokunarak veya ekranın sağ üst köşesindeki (web) profil simgenizi seçerek ve açılır listeden “Profil’i” seçerek profilinize erişin.

-“Profili Düzenle’yi” seçin.

-Eski telefon numaranızın bulunduğu “Telefon veya Telefon Numarası” alanını bulun, ardından silin ve yerine yeni telefon numaranızı yazın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

-Sağ üstteki “Bitti’ye” dokunun (mobil uygulama) veya mavi renkli Gönder düğmesini (web) seçin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA