Soundpeats Air3 PRO ANC TWS özelikleri nelerdir? Gelişen teknoloji ile beraber bir çok alanda yenilikler yaşandı. Son zamanların vaz geçilmesi olan telefonlarımız neredeyse hayatımızın merkezi halini aldı.

Gündelik kullanım sağladığımız telefonlarda gerek iş, okul, toplantı ve benzeri bir çok alanda faydalanıldığını gözlemledik. Telefonlarımızı genellikle  iş ve benzeri alanlarda kullanıyoruz ancak bazen de keyifli zaman geçirmek istediğimizde arkadaşımız oluyor. Aslında bu konuda ki en büyük avantajımız demek hiç te yanlış olmayacaktır.

Gelişen telefon teknolojisi ile beraber bir çok yenilik ve özellik hayatımıza girdi. Telefonlarımız dizi, video, program ve benzeri bir çok alanda bizlere eşlik ediyor. Tabi ki bu gibi durumlarda en büyük sorunumuz ses sorunları ile arşı karşıya kalıyoruz.

Kullanıcıların büyük bir kısmı telefonun kendi hoparlöründen değil de harici bir kulaklık ile kullanımı tercih ediyor. Bir çok kullanıcı alışa gelmiş kablolu kulaklık kullanıyor fakat son zamanlarda bu konuda oldukça değişti.

Son zamanların oldukça ilgi gören Soundpeats Air3 PRO ANC TWS kulaklığını sizler için inceledik. Şimdi hep birlikte bu kulaklığın özelliklerini inceleyelim.

Soundpeats Air3 PRO ANC TWS özellikleri

İlk olarak fiziki özelliklerinden bahsedelim;

1)Kullanıcıların en beğendiği fiziki yapısı silikonlu olması. Silikonlu bir kulaklık olması sebebi ile kulağınızı rahatsız etmeden kullanım imkanı sağlıyor.

2)Kulaklık bir çok ürüne kıyasla biraz yuvarlak yani tombul bir yapıya sahip diyebiliriz.

3)Mevcut alandan silikonu çıkardığınızda metal perdelere sahip olması ise daha kaliteli ses düzeyine erişmesini sağlıyor.

4)Kutu içerisinden farklı boyutlarda  yedek silikon parçaları da mevcut.

5)Ürün beraberinde kısa bir Type-C kablosu yer alıyor.

6)Kutu kontrolü sağladığımızda ise deriye benzer bir yapıya sahip yumuşak bir dokuya sahip olduğunu görüyoruz.

7)Kapakta yer alan yaylı mekanizma sayesinde kapatıp açma gibi durumlarda sorun çıkarmıyor.

Soundpeats Air3 PRO ANC TWS Özelikleri

8)Kulaklık kapağı sensörü sayesinde kuruyu açtığınız zaman kulaklıklar eşleşme moduna geçiyor. Kutu açıldığında görünen ışık ise bunun göstergesidir. Mıknatıslı yapısı sayesinde kutudan düşme imkanı olmuyor.

9)Kızıl ötesi sensörü olmadığı için kulağınızdan çıkardığınızda müzik sesini kesmemektedir.

10)Kulaklıkta ANC özelliği sayesinde düşük frekanslı sesleri engelleyebiliyor fakat etraftaki sesleri engellememektedir.

Teknik özellikleri

1)Düşük gecikmeli oyun modu özelliğine sahiptir.

2)TrueWireless yansıtma özelliği yer alıyor.

3)Aktif gürültü engelleme ANC özelliği.

4)12 mm dinamik sürücü ve 35 Db’ ye kadar da dışarıdan gelen gürültüleri engelleme özelliği mevcut.

5)Tek şarj ile 6 saat dinleme süresi sağlıyor.

Bu makalemizde sizler için Soundpeats Air3 PRO ANC TWS kulaklığını inceledik umarız sizler için iyi bir tercih sebebi olmuştur. Benzeri bilgiler için Jabra Evolve 75e Kulaklık İnceleme sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.