Ana Sayfa Oyun Rage 2, Oyun Dünyasını Sarsacak Bir Senaryo İle Geliyor!

Rage 2, Oyun Dünyasını Sarsacak Bir Senaryo İle Geliyor!

0
Rage 2, Oyun Dünyasını Sarsacak Bir Senaryo İle Geliyor!

Rage 2, aksiyon ve bilim kurgu oyunlarının mimarları olarak bilinen Avalanche Avalanche Studios ve id Software tarafından ortaklaşa geliştirilmiş bir bilim kurgu oyundur.

 

Oyun İçeriği

Rage 2, Oyun Dünyasını Sarsacak Bir Senaryo İle Geliyor!

Wellspring‘de, şehir surlarının dışında gizlenen sadece mutant orduları değil. Bethesda‘nın, Rage 2‘deki kıyamet sonrası kıyametsiz arazisini keşfediyoruz; daha sonra belediye başkanına, suikastçilerin suikast dalgalarını savuşturmasına yardım ediyoruz.

Rage‘de, Wellspring belediye başkanı olarak görev yapan Trump benzeri kötü bir adam olan Klegg Clayton‘dur. Klegg, babasının zorlu çalışmasını Winner’s Club adlı bir dalış barı da dahil olmak üzere sert bir imparatorluğa soktu; ancak hala, daha fazla güç için aç. Bu yüzden şehrin kontrolünü ele geçirmek için oyunun gölgesi olan kötü karakter olan The Authority ile ortaklık kurdu.

Rage 2‘de, vücudunun içinde insanları Matrix‘teki gibi atmaya, enerji kalkanları oluşturmaya ve düşmanları emen küçük solucan delikleri oluşturmaya izin veren özel Nanotritleri olan süper bir asker olan Walker karakterini olarak oynuyoruz. Ayrıca oyunun başında memleketinizi yok eden, Klegg Clayton‘u şeytani imparatorluğu ele geçirmeye çalışırken, onun otorite saldırısından kurtulan sizsiniz.

Oyun içinde çok fazla ayrıntı var gibi görünebilir, ancak Rage 2, göründüğünden daha basittir. Yaklaşan sürükleyici first-person-shooter, sizi renkli karakterler ve saçma silahlarla dolu büyük bir açık dünyaya sürüklüyor. Bir komplonun kilidini açacak yetenekler var.

Rage 2, Nanotritler ile ilgilidir ve bu siz ilerleme kaydettikçe geliştirilebilecek yetenekler sunar. Gerçekten ilginç olan şey ise, birlikte nasıl çalıştıkları. Bir enerji kalkanı oluşturabilir ve ardından düşmanlarınızı içinden sürükleyerek bir solucan deliği kullanabilirsiniz; bu sayede süreç içinde vücutlarını ezebilirsiniz. Ya da aynı solucan deliğini, elektrikli bir zımba ile toprağa çarpmadan önce, kendinizi kurtarma amaçlı da kullanabilirsiniz.

Toplum geri dönmeye başladığında, desenler hem yeni hem de eski olarak ortaya çıkmaya başlar. Klegg Clayton gibi, kıyamet tarafından tamamen değişime uğramış olan tuhaf yeni bir çok karakter oyun içinde mevcut.

Ayrıca Mutant TV, ölüm maçlarına katılarak ve en iyi oyuncu oluncaya kadar savaşları kazanarak ya da sadece belediye başkanının misyonunu kabul ederek Winner’s Club‘da bir yer kazanabilirsiniz.

Rage 2, Mayıs Ayında

Rage 2 geliştiricileri id Software ve Avalanche Studios dahil olmak üzere birçok oyun otoritesi, oyunun yapılan diğer birçok oyundan daha yüksek potansiyelde olduğunu düşünüyorlar. Ayrıca oyuncuları meşgul etmek için normal sürüm sonrası yeni güncellemeler sunulması bekleniyor. Bu güncellemeler ücretsiz olacak, fakat geliştiricilerin bir tür mikro dönüşüm yapılması da bekleniyor. Rage 2‘nin Mayıs ayında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca Rage 2, PC (bilgisayar) haricinde PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında da oyun severlere sunulacak.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.