Sosyal medya şimdi bazı yeni Microsoft Edge Windows 11 özellikleri için heyecanla dolup taşıyor. Şimdi heyecan verici haber, yeni işletim sisteminde Edge tarayıcısının görünümü.

Bazı kullanıcılar hiç bu kadar iyi görünmediğini söylerken, diğerleri onu Apple’ın Safari’siyle karşılaştırıyor. Microsoft, Edge’i sürekli olarak geliştirdi ve Windows 11’in piyasaya sürülmesine kadar bunu yapmaya devam edecek.

Microsoft’un yeni işletim sistemi için yaptığı bazı tasarım seçimleri hakkında son zamanlarda çokça konuşuluyor.

Daha önce de söylediğimiz gibi, sızdırılan sürüm. Windows 11’in son unsurlarının çoğundan yoksun çok ilkel bir yapısı olsa da. Kullanıcılar şu anda bazı özelliklerin nasıl göründüğüne hâlâ hayranlar.

İçerik konuları

11858 teknik destek

Microsoft Edge Windows 11

Diğerleri sürekli olarak Microsoft’un mevcut kullanıcı arayüzünü ve uygulama özelleştirme seçimlerini onaylamazken, diğerleri yeni işletim sisteminin genel görünümünden ve verdiği histen oldukça memnun.

Son zamanlarda, Reddit’te kullanıcıların merakını uyandıran bir başlıkta, birçoğu Edge’in Windows 11‘de kendisini nasıl sunacağına bir göz attı.

Bu tartışmadaki katılımcıların çoğu, başlık çubuğu olmadan Edge tarayıcısının muhteşem göründüğünü, Windows 10’da olduğundan çok daha iyi göründüğünü, diğerleri ise Safari ile karşılaştırdığını belirtiyor.

Bana macOS Monterey’deki Safari’yi hatırlatıyor, gerçekten çok güzel. Yapmalarını dilediğim bir şey, arama çubuğunu ve diğer şeyleri en üstte ortalamaktır, bu kelimenin tam anlamıyla sızdırılmış bir işletim sistemi olduğundan bunun olacağını tahmin ediyorum.

Çoğunuz olarak, Microsoft’un aklımızı başınızdan alacak bazı değişiklikler hazırladığından eminiz, ancak resmi yayına kadar bunları iyi bir şekilde saklıyor.

Microsoft, son zamanlarda Edge’de birçok değişiklik yaptı

Muhtemelen bildiğiniz gibi, son aylarda Microsoft, popüler tarayıcısında epeyce değişiklik yaptı ve duracak gibi görünmüyorlar.

Şirket, internet tarama deneyimini sürekli iyileştirmeye kararlı görünüyor. Şimdi yeni işletim sistemi halka açıkken daha da fazla.

Bu arada, geri çekilip rahatlayabilir ve herkesin hakkında çokça konuştuğu. Bu işletim sisteminin piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekleyebiliriz.

Microsoft, yutturmacaya ayak uydurabilecek ve kullanıcıları şaşırtacak bir ürün sunabilecek mi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bizimle paylaşın.