Ana Sayfa Haberler ‘PlayStation 5’ Çıkış Tarihi

‘PlayStation 5’ Çıkış Tarihi

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

‘PES’ tutkunları için bu yazımızda, oyun dünyasındaki gelişmeler ışığında, PlayStation 5 Gelecek Yıl Çıkacak mı?” sorusunun cevabını arayacağız.

PlayStation 4’teki tüm iyileştirmeler ile oyunseverlere sunulan PlayStation 4 Pro, oyun dünyasında beklenen etkiyi oluşturmadı. Bu durumun, Sony için hayal kırıklığı olduğu söylenebilir. Sony, oyunseverlerin PlayStation 5 için erken sürüm beklentisi ile savaşabilecek mi? Bu tartışılmaya açık bir konudur.

PlayStation 4’ün lansmanından bu yana yaklaşık 5 yıl geçti. Macquarie Capital Menkul analisti Damian Thong, PlayStation 5‘in gelecek yılın ikinci yarısında çıkacağına ilişkin tahmin yürütmektedir. Tuhaf bir iddia gibi gelebilir, ancak bu iddianın sahibi, hem PS4 hem de PS4 Pro çıkış tarihini doğru tahmin eden kişi. Thong, çıkış tarihi dışında konsol hakkında hiçbir öngörüde bulunmadı. Birçok şey 18 ayda değişebilir, ancak 4K grafiklere ve yüksek framelere odaklanmış, hayalgücü sınırlarını zorlayan bir PS5 çıkacak gibi görünüyor.

PlayStation 4 Pro’nun Kasım ayında piyasaya sürülmesiyle, geriye dönük uyumluluk, büyük olasılıkla PS5’in bir özelliği olacak. Bütün bunlar elbette ki spekülasyon ama PlayStation 4 Pro’nun piyasaya sürülmesi sırasında hiç bulunmayan bir heyecan var gibi görünmektedir. Sony’nin Xbox One’a kıyasla neredeyse 2 kat daha fazla PS4 sattığı bildirildi. Ancak Microsoft‘un, konsol savaşlarındaki üstünlüğü sağlayıp Sony’yi PS5’in gelişini hızlandırmaya teşvik ettiği, deyim yerindeyse erken doğuma zorladığı sıkça dillendirilen bir olgu.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

‘PES’ kullanıcılarının merakla beklediği PlayStation 5‘in, 2018 yılının ortalarına doğru çıkma ihtimali bulunmaktadır. Konunun araştırması sonucu eriştiğimiz en güncel bilgileri sizlerle bu şekilde paylaşmış bulunmaktayız.

Gelecek yıl elimizde olabileceğ iddia edilen PlayStation 5 geldikten sonra, eminiz ki tüm ‘PES’ meraklıları bu deneyimden faydalanmak isteyecektir. Yüksek teknoloji ve kalite hizmetiyle kullanıcılarına oldukça ferah bir seyir sunacağa benziyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA