Keenetic Hero DSL DSL AC1300 Modem Kurulumu için diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web ara yüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel ara yüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Ara yüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web ara yüze erişebilirsiniz.

Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web ara yüzde bulabilirsiniz. Ara yüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN ya da Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır.

Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web ara yüzden erişebilirsiniz. Destek kısmının haricinde yazımızın sonunda sizlere kurulumla ilgili bilgileri veriyoruz.

Keenetic Hero DSL AC1300 Modem ve diğer tüm VDSL/ADSL destekli Keenetic modem router cihazlarda DSL hat performans analizi ve raporlama özelliği mevcuttur. Bu eşsiz özellik sayesinde DSL hattınızla ilgili detaylı analiz ve raporların sizin talebinizle alınması mümkün olur.

Keenetic cihazlarda ağdaki cihazların trafiğini istemci cihazın kullandığı uygulamalara göre optimize edebilirsiniz. Örneğin; daha düşük gecikmeye ihtiyacınızın olduğu ses hattınız olduğunu düşünelim. Bu istemci cihazı en öncelikli kategoriye alabilir. Daha düşük önceliğe sahip indirme görevleri bulunan cihazları ise daha düşük sınıfa yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ağınızın hızını optimize eder ve ağdaki kesinti ve gecikmeleri azaltırsınız.

11858 teknik destek

Keenetic Hero DSL AC1300 Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

Öncelikle modeme kablolu yada kablosuz olarak bir bağlantı gerçekleştiriniz.

Modeme bağlı olduğunuz cihazda bir tarayıcıdan 192.168.1.1 adresine giriş yapınız.

Bağlantı türünü DSL olarak seçip ileri seçeneğine tıklayınız.

Keenetic Hero DSL AC1300 Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

Ekranınıza çıkan lisans sözleşmesini okuyup kabul ediniz.

Modem arayüzüne daha önce giriş yapmadığınız için şifresiz olarak giriş yapacaksınız. Ardından yeni şifre belirleyebileceğiniz bir ekranda bir şifre belirleyebilirsiniz.

Ülke ve hizmet tipini seçtikten sonra sağlayıcıdan aldığınız kullanıcı bilgilerini giriş yapınız. DSL kullanıcı adı ve şifre bilgisini internet servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Keenetic Hero DSL AC1300 Modem kullanıcı adı ve şifre ekranı

Kullanıcı bilgilerinizi yazdıktan sonra tarih saat ayarını yaptıktan sonra kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Benzer özellikleri bulunan Keneetic Omni DSL N300 modemini anlattığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz: https://teknodestek.com.tr/keneetic-omni-dsl-n300-modem-kurulumu/